Diskuze

Jméno a text jsou povinná pole. Pro odeslání příspěvku je nutné je vyplnit!

Tom (27. února 2017 - 19:18:27) Taky bych si přestavoval nějakého slušného hráče, s těmi volby v draftu je to jako začarovaný kruh už jsme jich měli v posledních letech hodně ale stejně se vždycky ukáže že je potřeba i těch starších zkušených hráčů. Sem zvědavý jak to bude s Vrbičem, v rozhovoru po zápase říkal že pokud je to jeho poslední sezóna tak by ji chtěl dokončit v Arizoně, ale doufám že zůstane a bude pokračovat protože na to pořád má. Jinak co myslíte kdo převezme A po Hanzalovi ? třeba právě Vrbata pokud zůstane nebo to dát někomu mladému třeba Domi ?

Mates (27. února 2017 - 15:49:14) nejsem zrovna rád že odešel ,ale je tu šance že se v létě vrátí jinak souhlasím protihodnotu bych radši plného hráče ,talentů už máme dostatek si myslím

baky 83 (27. února 2017 - 15:12:30) taky jsem z toho Hanzala zklamanej :-(

Radeus (27. února 2017 - 9:49:35) Za Hanzala jsem nespokojen s protihodnotou. Chtělo to ještě přidat plného hráče . Klidně na úkor volby

Mates (21. února 2017 - 10:00:52) Stone vyměněn jak se dalo čekat. Jen to chtělo větší protihodnotu než 3.kolo draftu a možná 5 kolo, to je málo

kurka (13. února 2017 - 6:49:19) Smith umi fantasticky zachytat, ale kdyby se vedla statistika hloupych golu, tak by byl na prednich prickach :-)

smrq (12. února 2017 - 18:14:05) tak jsem se podíval na sestřih zápasu s tučňáky. Zaujaly dvě věci: 1/ Hanzal a jeho opět úžasná práce na brankovišti. 2/ Smith daroval soupeři gól. Ten se musí stydět ještě teď, chudák. Tahle hloupě tam zapomenout puk. Ale naštěstí to dobře dopadlo.

kurka (9. února 2017 - 11:41:51) Letos ocekavam velky vyprodej. Vzhledem k tomu, ze mimo hru jsme jen my a Colo a vsichni ostatni budou chtit posilit...

Kuba (5. února 2017 - 10:45:51) smrq: Souhlasím, za takovou protihodnotu je Hanzal téměř nevyměnitelný, ale pro nás by to byl v takovém případě skvělý trade. Já bych ho prostě neměnil :) Maximálně s tím, že Hanzal v novém působišti nepodepíše novou smlouvu a vrátí se k nám zdarma :)) Ale to jsou už moc velké kalkuly :D A s tím centrem jsem to spíš myslel přes léto. Konec konců, my jsme jen fanoušci, takže naše přání zůstanou většinou jen přáním :D

smrq (5. února 2017 - 8:04:24) v obchod s coloradem nevěřím. strategie týmu, který nepostupuje do playoff je již mnoholet daná - výprodej drahých hráčů, kterým po sezóně končí smlouvy. s velkou pravděpodoností by odešli jinam a na těch několik posledních týdnů nebude potřeba platit jim velké smlouvy = ušetří se pár dolarů. chayka určitě nepřivede dobrého borce pod smlouvou, tak to prostě nefunguje. a chtít za martina to, co požadoval od montrealu, je bláznovství. montreal neměl žádnou záruku, že by s nimi podepsal novou smlouvu. poslat pryč tak mnoho za hráče, který tu odehraje jen konec sezóny, to by jejich GM lidi otřískali v létě o hlavu. kurnik, chayko, mentálně se ti teď napojuji na mozek a podsouvám ti skvělý nápad: spoj se s hanzalovým agentem a dojednejte smlouvu na tři roky za slušný peníz. :)

Kuba (4. února 2017 - 14:16:54) Já se nechám překvapit. Ani bych se nedivil, kdyby se nakonec neudálo nic. Já bych Hanzala neměnil (maximálně za pořádnou protihodnotu, ale např. Montreal odmítl), postupně bych z něj udělal centra třetí formace. Mladé pušky se od něj mohou hodně naučit, hlavně jak hrát před brankou, v oslabeních a na buly. Určitě bych kolem něj nestavěl tým. Na to pak budou vhodni Strome nebo Keller a věřím v Dvoraka, jelikož je jediný (!!!) z pravidelně hrajících borců, který je v kladných hodnotách tabulky pravdy. Roste z něj očividně centr, kterého trenér může dát do jakékoliv herní situace. My prostě potřebujeme pro příští dvě tři sezóny top centra. Takový Duchene by to mohl být (pokud hraje na centru, může hrát i na křídle), ale bude určitě dost "drahý", je mu stále 26 let. Landeskog mi nedává smysl, na křídle máme dost nadějných a mladých hráčů. Tenhle post bych neřešil. Jinak zajímavé je, že by mohl být k mání Ostrovan Ryan Strome, čili bratr Dylana. To už by smysl dávalo, oběma by mohlo prospět, kdyby hráli ve stejné organizaci. Ryan se dost trápí. Můj názor je ten, že Hanzala vyměnit jedině za řádnou protihodnotu (jakou chtěl Chayka po Montrealu), jinak neměnit a nechat si ho jako mentora pro mladé. Protože kdo jinak bude vyhrávat klíčová buly a chodit na oslabení, to opravdu nevím :)

Mates (3. února 2017 - 21:03:29) Kdyby někoho z COL tak radši bych viděl u nás Landeskoga, ale pochybuju že by jim stačila jenom volba v draftu určitě by chtěli víc.

Tom (3. února 2017 - 19:15:08) Co byste řekli na to přivést Matta Ducheneho z COL? Obětovat nějakou zajímavou volbu v draftu

Kuba (27. ledna 2017 - 15:28:42) Jo, ale příští sezónu :D Buďme realisté :)

kurka (27. ledna 2017 - 7:30:22) kua s takovou jeste bude play-off :-)

Kuba (22. ledna 2017 - 12:36:54) No vida. Fischer debut a vítězný gól :) Mohl bych dělat generálního manažera :D Ne, vážně, aspoň že se povedl zápas první lajně a že se Fischer předvedl.

smrq (22. ledna 2017 - 9:34:01) a ještě jednou hanzal a utkání s tampou. mrkněte se, kde stál hanzal, když padly branky jeho řady (krom té, kterou sám vstřelil). a napište mi, který jiný kojot tohle dělá? který jiný čech tohle dělá?! nechápu kecy lidí, když je hanzi na nějakém mistrovství, že hraje prd. my nemáme jiného čecha, který by tak solidně a ochotně hrál na brankovišti soupeře. přesně tohle českému výběru schází již několik let a pokud martin odejde z phoenixu, bude to scházet i kojotům.

smrq (22. ledna 2017 - 9:21:46) doanuv přínos stále vidím v podpoře mladíků a bourací lajně. už nehraje top útočníka, má jiné úkoly a dostával je i v minulosti. vždy, když mu přidělili post ve třetí lajně, šel bránit a body nesbíral a nikdy necekl ani slovo a toto rozhodnutí trenérů respektoval. zažil jsem to již nejednu sezónu a za tento přístup jsem ho obdivoval víc než za cokoliv jiného. je ale fakt, že pokud po sezóně ohlásí konec, nepřekvapí mě to.roky na to má a asi to tuto sezónu zkoušel s vidinou, že s tím nadaným mládím letos uhrají solidní výsledek a on zažije poslední rozlučkový rok s dobrými týmovými výsledky. to, co se děje, ho asi ubíjí a nevěřím, že bude chtít příští rok pokračovat. jinak dnes jsem si uvědomil smutný fakt v mém postoji k týmu. když jsme v minulosti měli špatné série, i tak jsem vždy ráno startoval pc a hledal výsledky a DOUFAL, že jsme konečně vyhráli. tento rok? já to už ani nemám potřebu zapínat a když se teda mrknu, NEČEKÁM, že bychom mohli vyhrát. já se už rezignovaně chodím dívat, kdo (a jestli vůbec někdo) od kojotů vstřelil branku. když náhodou vyhrajeme (jako dnes) jsem překvapený. až dnes jsem si tento svůj stav uvědomil a musím napsat, že mě to překvapilo a je to velmi frustrující. mimochodem, porážka tampy je hezká, ale vidíte ten poměr střel? my jsme nevyhráli, my jsme opět utrpěli výhru. nebýt golmana a štěstí v koncovce jedné lajny, je to opět tragédie.

Kuba (21. ledna 2017 - 12:31:58) Buly bez Hanzala je tragické. On tam chybí i Richardson. To je ale celkový neduh top prospektů. I McDavid a Matthews museli trénovat buly. Chayka prostě postavil plán na Richardsonovi a Hanzalovi. Jenže jeden se nešťastně zranil a druhý je zraněný bohužel velmi často.

Pepa (21. ledna 2017 - 10:16:39) Taky mi nepřipadá odchod Hanziho logický... na hru Arizony má velký dopad, především (ale nejen!), jak jsem si teď přečetl preview na zápas s Tampou, na buly. Když Hanzi proti Winnipegu a Minnesotě z osobních důvodů chyběl, vyhráli Kojoti pouze 35 ze 104 vhazování (33,7 %). To je šílený rozdíl mít ho a nemít v sestavě. Ostatní hráči-centři vhazování, jednu z klíčových individuálních disciplín, prostě očividně nezvládají (a kdo by ty mladíky potom učil, když by tam nebyl jediný schopný na tuto disciplínu?!)... Nevím, jako Čech bych mu nabídl smlouvu na 4-5 let. Logicky (z pohledu managementu Yotes a z pohledu toho, že do pár let by ti centři-mladíci mohli vyrůst) mi ale spíš vychází smlouva na 2-3 roky. Jeho výměnu bych za současné situace nepochopil. To bych spíš pochopil trejd Michaela Stonea (beků máme jak nasr...) a Shanea Doana (za prvé - přeju mu úspěch v play off, za druhé - při vší úctě, pokud se chce Arizona někam posunout, Doaner už by neměl být součást jejích plánů, mám pocit, že v sestavě zabírá místo jiným, není to ono, je pomalý... a pokud se s ním nerozloučí sám Chayka, možná to za něho udělá sám Shane - tak, že po sezoně oznámí konec kariéry?!). Na nhl.com jsem taky četl, že za Yotes letos bude v sobotu (proti Tampě) debutovat už sedmý nováček :). Za Fischera jsem rád, zaslouží si to, stejně už nemáme co ztratit, takže jen ať teď na pár duelů nasaje atmosféru NHL. Do dalších sezon mu tato zkušenost určitě bude užitečná :).

smrq (20. ledna 2017 - 16:49:00) Tak je potřeba se na to dívat z pohledy GM. Sezóna je ztracená, už nemusíme ladit sestavu, nic již nezachrání. Takže on se může klidně Hanzala zbavit a bude počítat s tím, že o prázdninách se nějaký centr sežene, popřípadě konečně dorostou mladíci. Ale přiznám se, že této strategii nefandím. Když Chyaka pošle Martina pryč, stejně bude nějakého defenzivního centra muset přivést. Tak proč se zbavovat starého a osvědčeného? Jaký to má smysl? A pokud ho vymění, co chce za něj jako protihodnotu? Dalšího nadějného mladíka? Potřebujeme vůbec ještě nějakého? A kdo bude clonit na brankovišti soupeře? Čím víc nad tím přemýšlím, tím víc mi přijde Martyho odchod jako blbost. Nezískáme nic, jen se zbavíme jediného slušného centra, co máme (centra na špinavou práci co umí dobře bránit).

Kuba (20. ledna 2017 - 15:32:06) Výměna Hanzala nedává smysl. Dvorak musí ještě vyzrát, Keller a Strome jsou v juniorkách. Richardson je zraněný, Holland a Dauphin nemají na to dělat centra první nebo druhé formaci a Burmistrov odehrál pouze tři utkání. Akutně nám chybí top centr. Přitom máme materiál jako protihodnotu za případný trade.

Pepa (19. ledna 2017 - 14:40:36) JJ, Ekman-Larsson to proti Winnipegu nezvládl... :/ Stejně by mě zajímalo, jaký je přesný důvod, že Hanzi proti Winnipegu nehrál... Že by se schylovalo k výměně, takže ho vedení klubu pošetřilo, aby se nezranil? Nebo má fakt nějaké potíže doma? :( V každém případě, Marty drž se!

kurka (19. ledna 2017 - 11:50:59) OEL -5 :-(

Pepa (19. ledna 2017 - 11:34:47) Taky si říkám, proč v už tak ztracené sezoně nedát šanci dalším hráčům z AHL - třeba právě Fischerovi. Nebo i Woodovi a Buntingovi.

Kuba (18. ledna 2017 - 22:41:06) Tak... Stromě září v juniorce, Fisher v AHL. Opravdu by mě zajímalo, proč Fisher ještě nenastoupil za A tým :) Perlini se celkem v NHL chytnul, v AHL taky válel, Fisher by ho mohl napodobit. Domi se snad brzy vrátí. A jsem rád, že je Dvorak chválen. Má to hrozně těžké.

smrq (8. ledna 2017 - 10:55:21) no konecne. vyhra sice az na najezdy, ale pocita se. kez by to tym nastartovalo a zacal trochu bodovat. P-O uz nebude, to je jiste, ale at nejsme vsem ostatnim jen pro smich.

kurka (7. ledna 2017 - 9:06:21) Smith 2 goly :-(

Kuba (7. ledna 2017 - 9:00:15) No, buď udělá hrubku někdo v obraně, nebo ji udělá Smith. To je už poněkolikáté. Co na tom, że chytne 40 střel :)

Kuba (6. ledna 2017 - 22:34:13) Já se zrovna před touhle sezónou vsadil s kamarádem o flašku, že se Yotes dostanou do PO. Už bych měl jít do obchodu, připomíná mi to pokaždé, když jsem s ním v hospodě :D Jinak už můžeme věřit jenom tomu, že zopakujeme vzestup Columbusu příští sezónu :D Ale je mi líto těch mladých. Hlavně Dvoraka. Jeho sebevědomí musí být celkem dole, aby ho to nepoznamenalo.

Pepa (5. ledna 2017 - 20:27:27) Počkyte, až bude moct nastoupit Burmistrov, hned tam nějaký gól šoupne a rozhodne o vítězství :)

Tom (5. ledna 2017 - 16:46:15) to je bída, to je bída

kurka (3. ledna 2017 - 8:16:21) asi k nam zapadne - prichod trapiciho se hrace do trapiciho se tymu :-(

Mates (2. ledna 2017 - 23:19:45) Pokud nastane přestup do uzávěrky přestupů, tak tohle by byl hráč k přihození do výměny, např. Hanzal+Burmistrov za někoho tak tihle dva budou mít větší hodnotu než jenom třeba Hanzal

Radeus (2. ledna 2017 - 22:25:04) K výměně ?? Promiň ale mohl by jsi tuto myšlenku nějak rozvinout?

Mates (2. ledna 2017 - 19:00:39) Tak co očekáváte od příchodu Burmistrova? podle mě ho připojí jen k některé výměně

kurka (1. ledna 2017 - 18:20:29) jojo, sezona zacina byt hodne jednotvarna... do konce sezony uz nebude treba divat se na tabulku, jestli jsme beznadejne predposledni nebo posledni, to uz je jedno... a hru v oslabeni nebudu ani komentovat :-(

smrq (31. prosince 2016 - 9:24:38) Vždycky, když na hře našeho týmu něco potěší, hned si uvědomím, že mizérie pokračuje a prohry se kupí jedna za druhou. Jak může mít člověk radost s překonaných milníků Doana a dvou vydařených zápasu Duclaira? Já si už ani nepamatuji, kdy kojoti naposledy vyhráli. :(

radeus (27. prosince 2016 - 23:02:28) Díky za článek, skvělé čtení.

smrq (25. prosince 2016 - 10:25:09) doan 400 branek a zrovna v 1500 utkani. hezky se to seslo. rad bych veril, ze goly doted moc nestrilel, aby mu to vyslo na jubilejni utkani. a ted to tam zacne zase sazet. :)

smrq (22. prosince 2016 - 23:54:00) já už ani nevím, co sem psát. mizérie.

Mates (22. prosince 2016 - 11:19:51) Další porážka...:/ Neví někdo proč zase nehrál DeAngelo? Je vidět veliký rozdíl v přesilovce s ním a bez něho

Radeus (15. prosince 2016 - 12:54:49) Takže po dlouhé době mám konečně čas na obsáhlejší vyjádření :D. Co se týče smlouvy pro Hanzala tak s tou bych neotálel, kolem Martina by se dala postavit ofenzíva na další 3-4 roky, ročně kdyby bral kolem 5 mil., tak by to bylo odpovídající jeho přínosu pro tým. Neumím si představit, za koho by bylo vůbec možné takového hráče vyměnit, viz výměna do Montrealu tam opravdu nikoho nevidím. Co se týká zápasu s Detroitem, Tak mi přijde že v dost zápasech dáme brzký gól který je pro nás kolikrát nevýhodou, ale pouze má domněnka. Zranění Domiho bude pro AZ oslabením, ale jak řekl trenér bude to možnost pro ostatní hráče kteří nedostávají tolik prostoru. Příchod Hollanda, tady můžeme pouze získat riziko nevýhody tohoto tradu je skoro nulové(ačkoliv i ze sedmého kola lze draftovat superhvězdu). Ale celkem bych tady chtěl nadhodit jedno téma, a to, téma MLADÍ na FARMĚ. Celkem mě zaujal(ne pozitivně) vývoj Henrika Samuelssona, ano je mu teprve 22 let ale na farmě se prakticky ztrácí ani neboduje nic.... prostě jsem zvědav jak to dopadne... každopádně věřím že tahle sezona ačkoliv bude(nejspíše) bez play-off, tak nemusí být propadákem.

smrq (14. prosince 2016 - 23:52:40) sázkaře vem čert. :) duclair měl hezký herní moment, ten pas měl myšlenku. někdo tu psal, že jeho lajna patřila mezi to zajimavější z týmu kojotů, takže budu doufat ve zlepšení. :)

Pepa (14. prosince 2016 - 21:43:58) Utrpěli sme výhru... :D Tak ten byl dobrej :D... Každopádně neskutečnej obrat... den předtím 0:7, o den později 4:1... sázkaři museli zaplakat :O

Mates (14. prosince 2016 - 12:11:29) První dvě třetiny jsme hráli pěkný rychlý hokej. Velký rozdíl střel vychází až z 3. třetiny, 18:4 tam hrál jasně lépe Detroit.Celkem i štěstí 2x letěl puk za Smithe do konstrukce. Hodně mě překvapila řada Holland-Duclair-McGinn.

smrq (14. prosince 2016 - 8:55:53) tak jsme utrpeli vyhru v detroitu. pomer strel je desivy. prosim, kdo to sledoval, napiste mi, ze to nebyla jen haluz vyhra, ze to bylo vyrovnane utkani a pomer strel nevypovida o hernim projevu a sancich obou tymu. protoze takhle to vypada, ze to cele tahnul opet jenom brankar.

smrq (11. prosince 2016 - 23:48:44) když ono je to s hanzalem těžké... pokud se s vedením nedomluví na nové smlouvě, může jít jinam. před play-off o něj ale bude velký zájem, týmy s ambicemi se budou o něj rvát. i kdyby u nich pohořel, je to smlouva už jen na pár týdnů. a chayka si bude moct říct o protihodnotu. je mi jasné, že pro fans by byla nej možnost prodloužení smlouvy, ale těžko říct, jaké má martin a jeho agent představy o platu. chayka musí brát v potaz, že je často zraněný... mám hanzala rád, jeho defenzivní přínos a práce před brankovištěm jsou cenné (národní tým by ho měl povinně tahat na všechny akce, je to náš jediný hráč, který to umí před soupeřovým brankářem), ale chápu, že chayka musí vzít v potaz všechny alternativy. ale pokud by hanzyho vyměnil, budu naštvaný, pokud zase dotáhne ofenzivního, rychlonohého mladíka. protože nevím, kdo by pak clonil soupeřovým brankářům a hlídal nej hráče protivníků. :/

Radeus (11. prosince 2016 - 19:22:50) Díky za článek. Pokud nás hanz opustí tak to bude v chaykovo případě dost velký průser...

Radeus (9. prosince 2016 - 23:48:00) Z Toronta přichází centr Peter Holland, za případnou volbu v draftu 2018.

<< < 8 9 10 11 12 13 14 15 > >>

Copyright © 2013-2019 www.coyotes.cz | RSS | kontakt | mapa stránek

Všechna práva vyhrazena. Při přebírání nebo kopírování textů prosím uvádějte zdroj www.coyotes.cz.