Diskuze

Jméno a text jsou povinná pole. Pro odeslání příspěvku je nutné je vyplnit!

Pepa (30. června 2015 - 13:51:35) to Mates: Mám pocit, že Arizona má dost peněž na to, aby podepsala jakýhokoliv hráče za jakoukoliv sumu. Na druhou stranu, ti hráči se do tak nestabilního prostředí, jaké je nyní v Arizoně, asi zrovna moc nepohrnou... Ale chtěl bych Williamse a Greena!

Pepa (30. června 2015 - 13:46:56) Co se týče těch dresů - ty jo, nevím nevím, musím si zvyknout, ale časem si snad zvyknu :) Hlavně, aby už konečně začli něco předvádět na ledě.. trošku sem si myslel, že by se Yotes vrátili k zelené barvě, ale to by museli změnit uplně logo, což oni naznačovali, že měnit nebudou... uvidíme, když se bude vyhrávat, dresy ať mají jakýkoliv design :) (hlavně ať nevypadají jak Colorado)... na druhou stranu (to Zdeno), taky nevím, co tam tak dlouho vymýšleli, asi nad tím přemýšleli jen o víkendech :)

Zdeno (29. června 2015 - 19:58:06) Téma nové dresy - u mne rozpaky. Co jim trvalo rok a půl vymyslet? Jinak barevně řešit rukáv? Čekal jsem větší "pecku".

Josef Hlaváč (29. června 2015 - 0:03:50) to Wanic: Ohledně pana Adlera, ať je zaujatý nebo ne, já jen zprostředkovávám zpravodajství o Yotes. V české podobě. Pokud podrobně o komplikovaném soudním procesu Yotes - Glendale píše pan Adler, ze zámoří se tomu věnuje (vidí do toho), a žádné jiné české weby o NHL se této problematice tak nevěnují, (prozatím) jsou v onom článku "Coyotes hrají o budoucnost" uvedené pouze odkazy na zpravodajství pana Adlera (který situaci kolem Yotes sleduje delší dobu). Až se objeví nějaký zajímavý článek na jiném CZE/SVK webu, též na něj ve zmíněném článku odkáži. Čím víc informací o této situaci, víc odkazů od redaktorů z jiných médií do této problematiky zainteresovaných, tím líp (vše bude pod jedním článkem "Kojoti hrají o budoucnost"). Z osobního hlediska se raději budu věnovat a na web přispívat o jiných záležitostí s klubem spojených (přestupy, novinky atd.) Ano, člověk se může kouknout na zámořské weby, udělat si podle nich vlastní/třeba lepší obrázek než jen od pana Adlera, ale web je dělán v CZ pro CZE/SVK fanoušky - i pro ty, kteří AJ nerozumí. Zvolil jsem tuto cestu. V případě, když se naskytne čas, mohu v budoucnu o situaci na tomto poli (Yotes - Glendale) něco napsat. Do té doby bude zprostředkována v podobě, v jaké je nyní.

Mates (28. června 2015 - 19:44:57) Jsme hodně pod platovým stropem. Co myslíte který hráči by bylo asi nejlepší přivízt? Jinak z výměny moc radost nemam ,Gagner nebyl moc platným hráčem ale šel by použít do lepší výměny za kvalitnějšího hráče než Grossman.

smrq (22. června 2015 - 18:11:07) to wanic - zajimavé. přiznám se, že mi tvá slova nejsou proti srsti, protože dle adlera se zdá, že vedení kojotů je jen parta podezřelých individuí, kteří klub používají v lepším případě k praní špinavých peněz, v tom horším jako zástěrku pro obchod s bilým masem. :) pokud ta kauza není tak černobílá, jak píše on, jsem jenom rád. že je adler zaujatý proti yots, jsem si všiml již v minulých letech za původní třenice o nového majitele. dokonce to kdysi ve svém článku nechtěně přiznal, když psal, že by yots měli konečně z arizony odejít a bylo by to jen dobře.

Laici (20. června 2015 - 21:22:34) Čo sa týka toho sťahovania, bola by to katastrofa. Klubu fandím od ich vstupu do NHL, čo je pomaly 20 rokov. Avšak, človek vníma udalosti posledných rokov, a tak som sa chtiac - nechtiac pripravoval na prípadné sťahovanie, keby už nebola iná možnosť. V tomto mám jasno, kamkoľvek sa organizácia mala presťahovať, naďalej by som fandil. Ak už mala niekde ísť, najradšej by som bol sa Quebec (keďže som celkom frankofil), ale ani Seattlom by som nepohrdol. Posledné týždne sa ale začalo spomínať Las Vegas. Bez urážky, to je snáď to najmenej sympatické mesto v "západnom" svete. Ak by sme prešli sem, neviem si predstaviť, že by som sa s tým vnútorne stotožnil a fandil klubu aj naďalej. Presťahovať klub do mesta, kde by väčšinu fanúšikov tvorili turisti, a zvlášť keď tam idú hlavne sa dobre opiť a zahrať si hazardné hry. Nie, ďakujem, neprosím. Tento nápad NHL je skrátka šialený. Ja rozumiem, že hokej je v súčastnosti už len byznis, ale skrátka všetko má svoje hranice. NHL ako celok zarába neskutočné sumy, takže by sa mohli už trocha krotiť a dať klub radšej "normálnemu" mestu, a aspoň raz pozerať aj na športovú stránku veci. Takže budem sa modliť, aby sme súčasnú krízu zvládli a ostali v milovanom Phoenixe a okolí, ale ak nie, dúfam že to nebude Vegas, lebo týmu by som rád fandil aj naďalej.

Wanic (19. června 2015 - 17:36:06) Předně bych vám rád poděkoval za kompletní "Kojotí" zpravodajství, které už delší dobu poskytujete... rád tyto stránky pravidelně navštěvuji.. odvádíte skvělou práci... Každopádně vzhledem k poměrně vysoké důležitosti nadcházejícího soudního sporu, si dovolím nesouhlasit z odkazováním na "relevantní" informace od pana Petra Adlera. Zmíněné články nejenže nejsou v souladu s běžně uznávaným novinářským kodexem, nicméně významným způsobem poškozují jméno vlastníků Coyotes. (příkladů by se dalo uvést bohužel mnoho, pro ilustraci, když pan Adler argumentuje tónem řeči, na základě čehož vyvozuje závěry, přičemž při poslechu originální nahrávky zmíněné citace, nic z toho není patrné) Ty články mají svojí hodnotu, jako určitý náhled z druhé strany... pro úplně zpravodajství ale doporučím sledovat americké novináře (ideálně AZ Central, kde je to pokrytí velice dobré, přičemž vzhledem k charakteru toho média by měla být zajištěna i určitá nezaujatost - i když to samozřejmě lze těžko prokázat) V podání pana Adlera bohužel o žádné nezaujatosti nemůže být řeč, neboť věci popisuje pouze z jedné strany a třeba citované věty používá jak se mu hodí, nehledě na kontext... Takže všem vřele doporučuji nevytvářet si názor na celou situaci pouze dle těchto článku

smrq (19. června 2015 - 15:43:29) vyhozeni pravnika jiz nic nevyresi, glendale chtelo nejakou zaminku pro vypovezeni smlouvy a tu jiz ma. ten pravnik nemel byt ani najat... Las Vegas. uf, taky se mi jezi chlupy na krku, nemam to mesto rad.

Zdeno (17. června 2015 - 17:50:27) Las Vegas??? No to snad ne...ať se vrátí do Phx nebo vyhodí toho právníka a ukončí nějaký střet zájmů...Glendale je pasé, lidi je tam nemají asi moc rádi.

Pepa (16. června 2015 - 19:54:58) Že by návrat do America West Areny (dnes pojmenovaná jako US airways center)? :) Její lokalita je výborná, v centru Phoenixu. Uvidíme, je to varianta. Určitě lepší, než stěhování z pouště!

Mates (14. června 2015 - 20:33:27) Doufám že tým zůstane v Arizoně, nedokážu si představit že bych fandil třeba Seattlu nebo Quebecu ikdyž by tam byli stejný hráči

Zdeno (14. června 2015 - 20:27:20) Yotes patří do Arizony...a také tam zůstanou. I kdyby se měli odstěhovat do Phoenixu...:o) Jsem a musím být optimista. Jinak mi dělá radost Vermette...za Hawks v play-off válí, přeji mu to, nebyl jsem rád, že ho vyměnili...

smrq (12. června 2015 - 13:57:04) hmm... ja vzdy doufal, ze kojoti zustanou v arizone, ted uz jsou ale vsechny nadeje v tahu. majitele jsou arogantni blbci, neumeji jednat s oponenty a ted sklizeji plody sve prace. ja si dokonce myslim, ze by se klub mel odstehovat. je mi to lito, ale pokud tam zustanou, odehraji sezonu plnou nejistoty, sponzori zadni, posily zadne, jen zmar a bida. bojim se, ze stehovani znamena konec kariery doana, ktereho sleduji od jeho snad 19 let, kdy v tymu odehral par zapasu - prvni sezona ve phoenixu. at jiz zustanou nebo odejdou, ceka nas dalsi smutna sezona. :(

Kuba (12. června 2015 - 13:34:23) No, tak to, co se teď děje v Glendale je hodně špatný.

Kuba (8. června 2015 - 21:46:07) Tak... koho draftujeme z toho třetího místa? :) Mi ti kluci přijdou celkem slušní. Dva z nich přes 120 bodů v sezóně :)

Josef Hlaváč (6. června 2015 - 10:09:26) týdenní dovolená...

Zdeno (21. května 2015 - 20:07:00) Kanada celkově naprosto famozni! Smith perfektní práce s pukem, souhlasím. Pokud změní letní přípravu (sám je o tom přesvědčen), mělo by být v bráně Kojotů v nové sezoně jasno! Z ostatních Kojotů na MS : OEL super, je v životní formě a má toho ještě hodně před sebou. Arcobello : +/- , Maloney ho ani nechce...Moore - asi o ničem. V německém týmu Rieder těžko něco mohl předvést, tým celkově velmi slabý. Držím palce Kojotům do nové sezony. Na dně už jsou, teď je jenom cesta vzhůru!

Pepa (19. května 2015 - 16:16:09) :) Smitty alias stoper Kanady se na MS vytáhl. S tou rozehrávkou se fakt nepáral, má rád puk :) I když občas spoluhráčům zatrnutlo, klaplo to a teď mu v obýváku cinká zlato! GRATULACE! Snad si to nabyté sebevědomí přenese i do nové sezony NHL.

Zdeno (16. května 2015 - 13:29:25) Tak doufám, že dnes proti našim bude Smitty chytat stejně mizerně, jako polovinu sezony u Dogs! :o)

Kuba (28. dubna 2015 - 20:15:33) Super, těším se :)

Josef Hlaváč (27. dubna 2015 - 21:56:03) for Kubo: Je to dobrý nápad. Článek s medailonky hráčů, které by Arizona mohla draftovat, by se měl na webu v nejbližší možné době objevit.

Kuba (20. dubna 2015 - 11:05:50) Je to k vzteku. Ale nic se nedá dělat. Je to nefér, ale nejen vůči nám. Edmonton má v kádru hráče jako Hall, Hopkins, Jakupov, Eberle, Draisaitl... Největší talenty posledních let. A k čemu jim to je? :) Každý tým potřebuje pevné, zkušené jádro, kostru týmu. Tu Edmonton už nějaký pátek nemá. Možná je dobře, že jsme takovou smůlu měli. Chtěl bych se zeptat, jestli byste neudělali nějaký článek s medailonky těch hráčů, co by mohli jít z třetího místa. Nemám takový přehled a rád bych si udělal lepší obrázek :)

Pepa (19. dubna 2015 - 17:17:32) Mám pocit, že vedení Yotes teď má asi zamotenou hlavu. S variantou, že budou až třetí, asi moc nepočítali.... ale asi vyberou Hanifina nebo Stromea... myslím, že nikdo jiný ve hře není... oba vypadají dobře... tak uvidíme! :)

Laici (19. dubna 2015 - 9:22:01) Toto snáď nie je možné, takáto smola. Pri všetkej úcte, Edmonton si to zaslúžil snáď najmenej zo všetkých týmov.

Pepa (19. dubna 2015 - 8:06:50) Třetí výběr na draftu.... teda, musim řict, že z toho mám blbej, smutnej, prostě na h.... pocit.... zase Edmonton....

Laici (18. dubna 2015 - 22:24:14) Tak dnes nás čaká draftová lotéria. Neviem sa dočkať, snáď obhájime aspoň to druhé miesto. Ak by sme získali Eichela alebo McDavida, tak hodnotenie tejto sezóny by sa u mňa okamžite zmenilo z "hroznej" na "perfektnú" :)

Zdeno (13. dubna 2015 - 23:44:41) Tippet zůstává...pro mne tohle není dobrá zpráva. Můžeme tu básnit o tom, která volba v draftech byla, je nebo mohla být ta nejlepší....je to o ničem, pokud vybraný tým nedostane novou krev v podobě jiné taktiky, herního stylu. Týmy jako Nashville či Otawa - to jsou příklady. Nová hráčská krev ano - ale s novou herní strategií.

Pepa (13. dubna 2015 - 16:21:47) Draftová loterie bude v sobotu 18.4..... Budou to nervy, co?

Pepa (6. dubna 2015 - 21:47:43) Nemám teďka zrovna představu nad tím, kdo všechno bude v létě k mání z pozice UFA, ale kdyby Arizona v létě přivedla a podepsala smlouvu s bekem Mikem Greenem, byl bych spokojenej, todle by pro mě byl dárek. Green se mi líbí dlouho, sice má nějaká ta zranění, ale jinak ta jeho supr střela golfákem, z voleje, radost pohledět. No uvidíme, jak se to s ním vyvrbí ve WAS, ale zkušenější zadák by se do Coyotes hodil. Green je navíc ofenzivní bek, teďkonc se sice spíš přeorientoval na defenzivnějšího, ale jako taková náhrada za Yandlea supr. Mně se celkově ta naše obrana moc nezdá, vypadá moc mladě/nezkušeně, někoho zkušenějšího by to přes léto chtělo. Obranu postavit kolem OELa, to je základ. V útoku to chce taky hodně provětrat, co si budem povidat.:) Gagnerovi bych tež zkusil dát ještě šanci, Rieder je jasnej, akorát by ty šance, co má, mohl proměňovat, ale tu koncovku snad časem vypiluje... při vší úctě k Doanovi, je čas, aby odešel... a konečně otestovat Domiho!!!... a souhlasím, Arcobella bych zkusil udržet.... takže suma sumárům, to jádro v útoku bych viděl na Boedkera, Hanzala, Gagnera, Arcobella, Riedera, Domiho... a protože mám slabost pro Korpiho, tak snad zůstane a nevymění jej.... a mám takovej pocit, že pro novou sezonu v týmu určitě nebudou působit Erat, Moss a Crombeen... no, ale všechna práce v útoku a obraně stejně přijde vniveč, když se nedá dohromady Mike Smith :) V bráně prostě musí bejt jistota, takže Burke ho musí proliskat, aby se pro novou sezonu vzpamatoval... vyplácet ho z kontraktu, to asi nemá smysl, majitelé klubu by se hodně plácli přes kapsu, navíc by to do dalších let dost zatížilo rozpočet (už teď je zatíženej kvůli Ribeirovi)...takže Mikea bych nezatracoval, ke konci sezony ty jeho výkony zase tak marně nevypadají.

Kuba (5. dubna 2015 - 19:40:28) No tak nám končí sezóna a mě zajímá, jak si myslíte, že bude vypadat léto, kdo odejde a kdo zůstane. Když se tak dívám na sestřihy z posledních zápasů, sleduju statistiky atd., tak si říkám, že některých hráčů by byla škoda. Gagner - v první polovině sezóny jsem říkal, že by bylo dobré se ho zbavit jako Ribeira, ale nakonec se rozjel. Když nepočítám OELa, nejproduktivnější hráč týmu. 40 bodů, nejlepší nahrávač. 40 bodů není moc, ale v předposledním týmu NHL to asi lepší být nemůže. Jenom je zajímavé respektive hrozivé, že za kariéru má celkově -99 bodů pravdy :D Ale to může být tím, že hrál celou dobu v Edmontonu a letos si rozhodně přestupem nepolepšil. Já bych ho u nás rád viděl i další sezónu. Arcobello - tak toho bych se snažil udržet zuby nehty. Za Yotes 24 zápasů = 9+7. Skvělý tah Maloneyho. Snad neodejde do toho Bernu a zůstane tady. Doan - řekl bych, že na NHL v pohodě pořád má, je to teamleader. Už nesbírá tolik bodů, ale vyměnit ho by byla chyba. Erat - v Arizoně se mu celkem daří. Není to nic hvězdného, ale odvádí si svůj standart. Asi je u něj největší pravděpodobnost, že odejde. Tým by mohl stát kolem Boedkera a Hanzala, Doana, Gagnera a Arcobella. Rieder je už pevná součást útoku. Domi snad dostane příležitost. To nevypadá tak špatně. Obrana je jednodušší. Moore, OEL, Stone, Gormley, Murphy. Co myslíte vy?

Pepa (8. března 2015 - 8:25:38) Mně se hlavně líbí ten Duclair, uvidíme co z něj vyroste a jak se předvede na univerzitě v Bostonu. Volby v draftech tež nejsou k zahození, to určitě ne. Pak Dahlbeck, Moore, Petunov.... no, asi z té trade deadline vymáčknout fakt víc nešlo, takže aspoň že tak, spokojenost. Protože je sezona ztracená, dostanou nově příchozí šanci si nyní pořádně zahrát, předvést se. Respektive, jestli si zaslouží kontrakt na novou sezonu. To se týká třeba toho Moorea, Dahlbecka, ale i Cunninghama či McGinna. No, je to na nich, prostoru teď mají dostatek a příležitost zaujmout velkou :) A těším se na Domiho, v OHL je třetí v ligovém bodování, takže je načase postoupit do dalšího levelu.

Kuba (5. března 2015 - 19:35:36) Tak se vlastně stalo to, co se stát mělo. Žádné překvapení. Maloney odvedl dobrou práci. Akorát s tím mám jeden velký problém - Edmonton. Abychom nedopadli jako Olejáři :D Každopádně hlavně ty volby v draftech jsou pecka, pokud skauti odvedou dobrou práci. Co se týká nových hráčů, tak Duclair může být eso stejně jako Domi. To je ten prospekt do útoku, jaký chtěl Maloney získat. Moore je kvalitní mladý bek, ten nezklame. Hvězda z něj asi nebude, ale může to být dobrý žolík. Nejméně znám Dahlbecka, ale podle Maloneyho je to další kvalitní mladý bek, tak mu budu věřit :D Letunov má před sebou dost práce, ale potenciál tam je. Akorát by to chtělo jednoho, nebo ideálně dva útočníky v nejlepších letech s potencionálem na 50 bodů a více za sezónu :) Maloney vidí Yotes jako vítěznou organizaci za tři nebo čtyři roky, ale ty tři roky nemusíme hrát dno. Naopak si myslím, že by ten progres mohl být ještě rychlejší. Příští sezóna bude asi zase těžká a špatná. S tím ale musíme počítat.

Zdeno (5. března 2015 - 17:25:28) Maloney: "Bude zábava nás v příští sezoně sledovat..." Tak, snad ano. pokud ovšem Tippet nezmění celkový obraz hry a strategii, tak to ani s mladíky žádná zábava nebude. Jinak, samozřejmě chápu nutnost hledět dopředu a budovat tým na na mladých hráčích , ale v narážce na Doaneův sentiment po ztrátě staré party prohlašovat, že "nejsme žádný dívčí skautský tábor"....to je trochu silné kafe. Shane si tohle v žádném případě nezaslouží....za to, co odvedl pro Yotes za celou karieru.

radeus (5. března 2015 - 8:25:09) škoda že se nepovedlo udat Erata. ale jinak hodnotím deadline pozitivně.

radeus (2. března 2015 - 13:43:21) Výměny Dobrý a hráči+volby budou užitečný. Ještě čekám na výměnu Michálka a Erata :)

smrq (2. března 2015 - 10:45:14) uf, to je ale vyprodej. :/ nevim, co si o tom myslet. vermet si sanci na pohar zaslouzi, ale kdo nam bude delat pristi rok centra??? a yandle? fajn, mame i jine ofenzivni beky, ale zrovna tento typek byl jedna z mala radosti teto sezony. na druhou stranu, ty volby v draftu potesi. novy majitel asi chce novy tym.

Zdeno (26. února 2015 - 8:19:31) OK, na vymačkávání hráčů je tu ale trenér...ten stanovuje taktiku a strategii. A tak se vracím k tomu, co jsem tu již psal. Tippeta je potřeba vyměnit, respekt nerespekt - pokud k tomu ovšem vedení Yotes má vůbec chuť. Nyní asi už ne, ale do nové sezony určitě. Spíše než hráče nového trenéra...mužstvo je v depresi, dostává i hodně gólů, takže jaká defenzivní taktika? Bavem si o o tomto směru. Pouze můj názor...

Pepa (23. února 2015 - 13:37:45) Produktivita OEL a YANDSE ja daná Tippsovou defenzivní taktikou. Ta taktika vlastně ani nemůže být jiná, bo ten ofenzivní talent v řadách Yotes prostě není (až na výjimky). I když... Fascinuje mě jedna věc - proměna Nashvillu z defenzivního týmu na ofenzivní pod novým lodivodem Laviolettem. Ta herní změna je neskutečná a tak si občas pohrávám s myšlenkou, jestli by z našich hráčů taky šlo v ofenzivě něco vymáčknout, kdyby se jen změnila taktika (tam je ale právě asi ten háček - Kojoti opravdu nemají vepředu nikoho, zatímco Preds mají Ribeira, Neala, Forsberga, Webera atd., tudíž tam se ta ofenziva asi aplikuje snáž).

Zdeno (20. února 2015 - 23:10:20) Boedker chybí...velmi citelně. Nejlepším střelcem týmu je OEL, nahrávačem KY...to mluví za vše. Vrbatův odchod byl Maloneyho velký průšvih...Yotes si nemohou nijak vyskakovat a vedení to dobře ví, proto váhání v tradech...snad bude lépe v nové sezone.

radeus (19. února 2015 - 9:02:59) Pro Hanzala je dobře že se už nevrátí do ztracené sezóny a vyléčí všechny zranění(i ty drobný) a do příští půjde zdravotně fit. U Boedkera bych neměl takový strach, do příští sezóny by měl jít v pohodě, je mladý silný takže si myslím že se z toho rychle dostane a všem ukáže jak skvělý hráč z něj bude. Arcobello je dobrý hráč, ale myslím si že ho vedení AZ po sezóně pustí na trh volných hráčů, máme dost kvalitních techniků do budoucna (Shinnimin,Samuelsson Henrik,Martinook,Domi,Dvorak,Perlini,Dauphin), ale na druhou stranu bych měl dilema protože Arcobello je celkem mladý hráč (26) a jeho cap hit by se mohl pohybovat mezi 550-700 000 dolary na rok takže je i levný, takže si myslím že Maloney bude mít i celkem pěkný dilema. Lessio bude do budoucna forward do prvních dvou útoků. A už jen čekám kdy se uskuteční nějaký ten trade, čas se krátí takže by už bylo na čase. :) ;)

Kuba (17. února 2015 - 16:46:06) Arcobello se chytnul. Výborně :) I Lessio hraje dost slušně. Konečně nějaké vlaštovky :D Souhlasím, Boedker prostě musí, v budoucnu by to mohl být náš nejlepší forward.

Pepa (17. února 2015 - 15:25:12) Boedker se vrátí, je mladej, dostane se z toho! Musí! Trade deadline se blíží, zatím ticho po pěšině, snad Maloney nějaký ten blockbuster odpálí co nejdřív, bo nemá cenu přešlapovat na jednom místě!

Kuba (13. února 2015 - 20:55:25) Ten Hanzal a Boedker... To jsou hodně citelné ztráty. A Boedker bude rád, jestli se vůbec někdy vrátí k hokeji a i kdyby, jestli se dostane zase do formy, jakou letos měl. Dva klíčoví hráči v útoku :(

Pepa (13. února 2015 - 20:02:54) To máš jedno radeusi :-) Třeba ve Vancouveru procinte, ale do mužstva Arizony mi prostě nikdy nesedl.

radeus (12. února 2015 - 23:00:39) :D čekal jsem tu reakci :D ale nevim kdyby aspoň formou trejdu :/ :)

Pepa (12. února 2015 - 21:58:19) JOOOO!!! Milánek je pryč!!! :-D Maloney "pochopil"... To bysme měli, jedeme dál :-)

radeus (12. února 2015 - 21:51:34) mcmillan ??!! kdyby ho aspoň vyměnili.. škoda ho :(

Pepa (11. února 2015 - 13:20:52) Bude se Tichonov vůbec hodit do týmu Arizony? Toť otázka. Jestli mu bude šmakovat defenzivní taktika, proč ne :-)

Pepa (9. února 2015 - 22:25:03) Co se týče Tichonova, tak na něj má Arizona práva ještě do 30 června (mám takový pocit, že tomu tak je). Takže do té doby má GM Maloney výhradní právo s ním o potenciální spolupráci na příští sezonu jednat. Po tomto datu (tedy 1. července) by pak Viktor nabyl (pro trh v NHL) statutu nechráněného volného hráče (UFA).

<< < 15 16 17 18 19 20 21 >

Copyright © 2013-2019 www.coyotes.cz | RSS | kontakt | mapa stránek

Všechna práva vyhrazena. Při přebírání nebo kopírování textů prosím uvádějte zdroj www.coyotes.cz.