Diskuze

Jméno a text jsou povinná pole. Pro odeslání příspěvku je nutné je vyplnit!

Pepa (9. února 2015 - 22:22:35) No, hlavně aby se něco fakt stalo. Čekat do léta... Já vím, nějaký smysluplný obchod je asi pro GM Maloneyho těžké zrealizovat, ale stále ho považuju za schopného stratéga, který ví co dělá. Věřím mu. Neměl by ale otálet. Vermettea těžko podepíše (když chce velké prachy) a za Yandlea (kterýho plně može nahradit OEL) ještě může přes vypršením jeho smlouvy vyfasovat slušný hráčský/draftový potenciál. Nemám nic proti Antoineovi a Keithovi, ale je to byznys a z hlediska budoucnosti je nejlepší se jich co nejdříve zbavit.

radeus (5. února 2015 - 8:49:41) Co se týče Domiho tak bych mu tu šanci dal, třeba na centru Gagner a na křídle Domi to by mohlo fungovat :) určitě bych neměnil Hanzala,Boedkera,Doana,"OELA",Stona,Murphyo a Riedera (jmenoval jsem pouze zajeté hráče prvního týmu). Prostor bych dal Lessiovy,Visentinovy(který ma bohužel zranění do konce sezony,takže až za rok) a dalším prospektům. Zbavil bych se Vermetta(podle mě nebude mít zájem prodloužit smlouvu),Yandela(už konečně),Chipchury,Crombeena,Mosse,Korpikoskiho(bere hodně ale body nikde).Tikhonova bych nechal ať se rozhodne sám rozhodně bych se ho nesnažil nalákat na peníze. a když se bavíme o těch trejdech tak z bostnu by se mi líbil za Yandela(vermeteho) třeba Griffith a Caron+ volba minimálně ve druhém kole. Z motreálu by mohl třeba Tinordy je to tvrdej bek který by se docela hodil do koncepce týmu+ třeba sekáč. Ale jak jsem se dočetl a doufám že i dobře pochopil tak Maloney je otevřen k výměně "OELA" za adekvátní nabídku, "OELA" bych se rozhodně nezbavoval byla by to velká chyba. Pozitivní na momentální přestavbě je že máme širokou zásobu hráčů kteří by mohli max.do dvou let nahlédnout do NHL(Samuelssonové,Martinook,Gaudet,Swarz,Lane),a letos by jsme mohli mít velkou šanci na jednoho ze super talentů na draftu.

Pepa (4. února 2015 - 21:30:11) Ty jo, co se týče útočníků, z Bostonu bych bral některýho hajzlíka - třeba Lucice nebo Marchanda. Mám pocit, že jsme až moc hodnej tým, takže nějaký provokatér, kterýho by ostatní nenáviděli, by se hodil :) Smith s Pastrňákem je asi nedosažitelný zboží, uvidíme... a kdyby to byl trejd s Montrealem, tak bych tež bral Galčenjuka nebo Gallaghera (to je jedno koho, stejně se mě oba borci pletou, takže ať by přišel ten nebo ten, byl by posilou).. a stejně mám pocit, že bez jednoho z nich by se Habs v pohodě obešli :-)

Kuba (4. února 2015 - 15:59:02) Co se týká Bostonu, tak by se mi líbil Reilly Smith. Pastrňák je určitě nedosažitelný :D A co myslíte vy? Jsem moc snílek? :D

Kuba (4. února 2015 - 15:50:34) Koukám se tak na soupisku Montrealu. Pokud Maloney nepoleví z nároků za Yandleho, tak se Canadiens budou muset vzdát jednoho ze tří forwardů Gallagher, Galchenyuk, Sekáč. Je to jenom můj názor :) Podle mě tam lepší mladíci nejsou. Gallagher ale nedávno podepsal smlouvu na 6 let, bere 3,7 mega ročně a s Galchenyukem chtejí taky co nejdříve smlouvu podepsat. Ale nevím, jestli to je reálný, kdyby byl Yandle o pár let mladší, tak možná. Každopádně Galchenyuk nebo Gallagher, to by byly posily jako hrom.

Kuba (4. února 2015 - 11:28:56) Nevím proč, ale paradoxně mám z té bídy radost :D Konečně se něco bude dít. Koukal jsem na Montreal vs. Arizona. Nebylo to špatný, přesilovky sehrané skvěle. Ale ta impotence vepředu byla hrozná. Líbí se mi Rieder. A Doan je pořád teamleader. Sice už nesbírá tolik bodů, ale pořád je důležitý. A hlavně, podle Maloneyho, nevyměnitelný :) Což mi udělalo radost. On a OEL zůstanou, o tom není pochyb. Ještě bych k nim přidal Hanzala. Toho bych se taky určitě nezbavoval. Ale začíná mi připomínat se zdravím Havláta. Zdravý Hanzal je neskutečně platný. Pokud Maloney dostane to, co chce - Za Yandleho prospekta, mladého nadějného útočníka a výběr v draftu, tak ať už si balí kufry :D Kdo myslíte, že by mohl za Yandleho přijít z Montrealu nebo Bostonu? Nejpravděpodobněji to vypadá, že by mohl jít tam. A jestli ještě vytrejduje Vermetteho za prospekta a výběr, pak palec nahoru, to bude třeba :) Domi by pak mohl dostat šanci, prostor a pořádný ice time. Jsme ve skvělé pozici zkoušel co nejvíc mladých hráčů. A že jich máme opravdu spoustu.

Pepa (4. února 2015 - 7:54:05) Tichonov má smlouvu do konce této sezony, tedy do konce sezony 2014/2015. Pak by se mělo rokovat o jeho návratu do Arizony.

Mates (3. února 2015 - 19:31:18) Chci se zeptat nevíte někdo do kdy má viktor tichonov smlouvu s petrohradem? jen mě zajímalo kdy by byla šance že by se stal posilou

Pepa (3. února 2015 - 13:28:48) Mimochodem - dostane podle vás šanci MAX DOMI v NHL ještě v této sezoně? :-) Já bych ho v prvním týmu strašně rád uvítal. Otrkal by si NHL na pár zápasů a, kor při té bídě, co předvádíme, by mohl dostat moře ice timeu na ledě v prvním útoku! A pro nový ročník NHL by už věděl, co může čekat.

Pepa (3. února 2015 - 13:19:17) Radeusi - "Milánek" mi do toho týmu prostě nějak nepasuje (jasné, má spíše ty defenzivní úkoly, ale stejně.... má málo bodů a ta statistika +/-...hrůza)... asi Tippettův oblíbec, když ho pořád nasazuje.... Každopádně - nebojím se o to, že Maloney se o něho "dobře postará" :-) Ať už tím, že ho buď vymění nebo ho pošle na farmu (na waiveru si ho asi nikdo nevšimne, nedávno tam byl)... A když se neujme žádná má výše popsaná domněnka, tak vyhlížím léto a jeho konec smlouvy :) Já na jeho místě prostě chcu někoho jiného, pardon (ale popravdě řečeno, takových hráčů je v prvním týmu setsakramentsky víc, kterých bysem se pokusil zbavit :-)... v první řadě YANDLEA, za kterého bysme mohl utržit fakt slušnýho útočníka)

radeus (30. ledna 2015 - 19:17:42) Hodnotim podle zápasů co jsem viděl ;)

radeus (30. ledna 2015 - 19:16:44) Co provedl McMillan? :D mě se celkem líbí jeho tecnika i rychlost :) možná by mohl dostávat víc času na ledě :)

Pepa (29. ledna 2015 - 16:25:53) Tuhle sezonu není co řešit, zbavení se Dubnyka a naložení veškeré odpovědnosti na bídného Smithe znamená jediné - tahle sezona je odpískaná a vedení chce zjistit, zda ho Mike Smith svými výkony donutí vyplatit z kontraktu nebo ne. GM Maloney prostě uvidí, jestli tam ze strany Smithe bude nějaký záblesk naděje na zlepšení a pokud ne, tak je to asi pro něho konečná. Jinak bych to rozpustil celé - Yandle (přece stačí OEL!!!), Vermette, Moss, McMillan (tenhle týpek je fakt zajimavej případ :D) ven.. při vší úctě k Doanerovi, tomu už tež zvoní "umíráček"... těch hráčů na odpis je tam bohužel víc, tak tři čtvrtě týmu bych obměnil... Všechno jednoduše směřovat na novou sezonu. Teď se mi akorát líbí to, že máme fakt dobrou možnost draftovat super talenta(nechybí moc, můžem se propadnou na předposlední či poslední místo v lize a mít tak McDavida či Eichela)!!

radeus (15. ledna 2015 - 9:50:14) Vyměnit Dubnyka za volbu ve třetím kole draftu?!!!! Tak tady se někdo asi zbláznil :( Katastrofální Smith bude teda jednička? Dvojka bude??? McKenna ?? No tak to bude závěr špatný sezóny... doufám že se mýlim a bude to změna k lepšímu.

Pepa (24. prosince 2014 - 23:16:00) Maloney a Tippett mají v NHL respekt. Tady si myslím, že se židle pod nima nekymácí. Hráčský materiál je prostě takový jaký je, Tippett se může stavět na hlavu. Finance nejsou, tak se hraje s tím, co je. Takže se musí šáhnout do kádru - vyměnit Yandlea za forvarda. OEL + YANDLE, to si myslím, je zbytečný ofenzivní luxus v obraně. Stačí OEL, zbytek budou defenzivní zadáci. Tedy takové typy beků, který se bude hodit do Tippettova defenzivního systému. YANDS dělá hromadu chyb!!! Riskuje a pak sou z toho brejky soupeře. Bohužel, při jeho aktuálním věku, je ideální čas se ho zbavit a něco za něj vytežit.

Kuba (21. prosince 2014 - 19:32:30) Rozhodně bych se zbavil Gagnera. Bude vyplacený ze smlouvy stejně jako Ribeiro. Ale přiznávám, že nemám nastudované smlouvy. Odchod Vermetteho bude hodně citelný. Byl jsem proti trejdu Yandleho, ale opravdu potřebujeme posílit útok. Máme tam spoustu hráčů do čtvrté lajny. Den defenzivní styl fungoval první tři sezóny pod Tippetem. Ale další kouzla ala Bryzgalov nebo Smith nepřišla. Ty přesuny z AHL do NHL a zpátky mi přijdou úsměvné. Ti hráči většinou nemají na to klub spasit. Jinak - Doan a Erat by mohli zůstat. Jejich výkonost je konstantní. Ach jo, už bych chtěl vidět Kojoty zase nahoře v tabulce :)

Zdeno (21. prosince 2014 - 11:31:47) Opět prohra, včera s LA Kings...viděl jsem jen poslední třetinu, připadlo mi, že to mužstvo hraje to, na co má, víc asi od nich čekat nelze...toje bída. Nulový útok,v podstatě nevystřelili na bránu. Silně defenzivní pojetí hokeje. Vzhledem k výslekové bídě a postavení v tabulce tady už musí přijít opravdu nějaká změna. Maloney je prý "povzbuzen posledními výkony",ale asi šéfuje jinému týmu....porazit v poslední době jen ještě slabší Edmontonje opravdu málo...Tippet ven!

Pepa (20. prosince 2014 - 9:43:44) Dubnyk jednička byt nemůže, takový luxus si Arizona nemůže dovolit. Oba se budou střídat. Do Smithe se investovalo tolik, že ho nemohou prostě s takovou smlouvou nechat sedět. Budou ho nasazovat a čekat, dokud neprocitne. O výměně tu nemůže být ani řeč, nikdo by ho ani s těmi výkony a super kontraktem nechtěl. Trenér gólmanů Burke má před sebou hodně práce, aby ho dokázal probudí. Snad se mu to povede. Jestli už ne letos, tak do začátku sezony nové! Ohledně konce Vrbyho v Arizoně bylo napsáno něco zde: http://www.coyotes.cz/article/131

Zdeno (19. prosince 2014 - 19:58:38) Souhlas, Dubnyk na více zápasů jako jednička, střídání gólmanů je divočina...kluci musí cítit, že mají pevně krytí záda.

radeus (17. prosince 2014 - 10:15:35) Doufám že Dubnyk bude nová jednička, Smithy letos bída :/

radeus (15. prosince 2014 - 19:02:25) -Langhammer chytá ve WHL za Medical Hat Tigers a vedení AZ je s jeho výkony Spojené, a podle některých expertů ma VĚTŠÍ potenciál než Visentin. -Maloney nedal Vrbatovi "NO-TRADE" klauzuli z důvodu nedělání výjimek mezi hráči. -Myslím si že výměna Doana by neprospěla jak týmu tak marketingu i ve čtyřiceti letech patří k top hráčům týmu.(osobní názor) -A impuls by měl přijít,podle mne by mohli být vyměněni Erat, Korpikoski, Moss. To by nemuseli být velké ztráty.(osobní názor)

Zdeno (7. prosince 2014 - 16:02:03) Začít se musí u brankářů. Dubnik vypadal nadějně v minulých zápasech, ale proti Bruins bída. I Smitty má výkyvy. Co Langhammer? Chytá vůbec někde? V útoku neměl odcházet Vrbič, Prý chtěl doložku o nevýměně, ale Maloney mu to nedal ? Hanzal je i přes hattrick s Vancouverem bez něho poloviční. Doan je ikona, ale těžko bude v téměř 40 letech zachraňovat mužstvo. Je ale jeho kapitánství pro team aktuálně přínosem? Každopádně musí přijít nějaky impuls, i když na play off to letos zase nebude.

Kuba (7. prosince 2014 - 10:56:52) Gagner zklamání, příchod top centra se prostě Maloneymu a Tippetovi zase nepodařil. Chce to prostě přeskládat útok. Máme tam hodně dříčů, ale málo tahounů. Za Yandleho můžeme dostat skvělého útočníka. Otázka je, jak moc nám bude chybět vzadu. Takového hráče se zbavuje těžko.

Pepa (6. prosince 2014 - 23:28:56) Maloney ten kádr snad teďkonc rozpráší. Tohle nemá cenu udržovat, když to jde o desíti k pěti. Raději razantní krok, než se jen tak ploužit a vyhlížet konec sezony. Mám takový pocit, že Keith Yandle už by měl být vyměněn za nějakého fakt supr útočníka.

gurfe (30. listopadu 2014 - 11:40:34) Myslím, že v řiti je celá sezona :(

Pepa (4. října 2014 - 14:31:22) No a Max Domi je v řiti. To snad není pravda, zase to podělal :o)

Gurfe (5. července 2014 - 17:43:13) Gaganer? Tak na toho se těším! Ještě křidélko prosím a budu spokojený :)

Pepa (2. července 2014 - 19:42:18) Vrbič pude pryč... Maloney asi usoudil, že stárne.... a taky bude věřit, že nájezdy bude rozhodovat někdo jiný... ale kdo? :o/

Gurfe (29. června 2014 - 17:44:51) Jak to vypadá s Vrbatou?

Kuba (29. června 2014 - 14:02:07) Taky mě to překvapilo. No, léto bude zajímavé :)

Pepa (28. června 2014 - 14:36:24) Co říkáte na to vykoupení Mikea Ribeira? Celkem sila. Předpokládal jsem, že aspoň na ten jeden rok šanci ještě dostane.... :-O

Pepa (9. května 2014 - 9:15:16) No, doufám, že se aspoň "Kojoti" ukážou na mistrovství světa. Když tu klubovou sezónu tak zpackali. Paradoxem je, že kromě Boedkera sem čekal, že na MS pojedou uplně jiní "Kojoti". Třeba Korpi, Vrbič, Hanzy... :) No co už, su zvědavej na Riedera, jak se bude prezentovat. A taky na Mieleho. Končí mu smlouva, bude se rozhodovat o jeho budoucnosti.

Kuba (13. dubna 2014 - 22:38:30) Musím se přiznat, že poslední týdny šlo dění kolem Yotes mimo mě, ale občas jsem koukl na sestřih a samozřejmě jsem sledoval tabulku a výsledky. Přišlo mi, že druhá polovina sezóny byla jako z hororu. Přitom to letos vypadalo tak nadějně. No a úplný závěr, jak píšete, katastrofa. Těžko se posuzuje, jak máme kvalitní útok, když Tippett prosazuje defenzivní hokej. Ale je pravda, že ofenzíva byla hlavně v závěru opravdová hrůza. Teď proběhne určitě čistka a v obraně by mi nechyběl Morris. V obraně máme hodně kvalitních a talentovaných mladíků. Morris už navíc párkrát seděl na tribuně, i když byl zdravý. Šanci by měli dostat Summers, Gormley a Murphy, Stone je snad tutovka :) No a pak tu máme OELa, Yandleho, a Michálka. Yandle je pro mě srdcovka, ale možná máte pravdu, chce to posílit útok a nevíc stárne. Je to skvělý ofenzivní bek, ale pokud bychom za něj mohli dostat dobrého útočníka, proč to nezkusit :) A potenciál zastoupit ho mají výše zmínění mladíci. V útoku to bude větší dřina. Od Erata jsem čekal víc, ale svezl se na vlně naší impotence. Tomu věřím. Stejně tak si neumím představit odchod Vrbaty nebo Hanzala. Vrbata je pořád tahoun ofenzívy. Ribeiro by ještě neměl odcházet, měl by dostat ještě minimálně jednu sezónu. Boedker a Doan jsou snad jasní. Nad zbytkem asi visí otazník. V útoku nevidím takovou perspektivu, pár nadějí tam je, ale nedostávají tolik šancí, nebo se mi to jen zdá.

Laici (13. dubna 2014 - 9:13:01) Nemyslel som, že výkon Phoenixu bol taký zlý, myslel som si, že nasadenie, bojovnosť a "chcenie" boli také zlé :) Ale k tomu dodávam, že po nezaplatenej výplate, lebo aj na slovensku v kluboch, kde to funguje dobre, sa dá vidieť aj pekný hokej :)

Pepa (13. dubna 2014 - 0:51:14) Laici, jestli nazýváš výkony Phoenixu jako typický slovenský extraligový klub.... tak to už fakt horší byt nemože.

Laici (12. dubna 2014 - 12:21:13) Čo ma na tom najviac mrzí je presne to, ako sme tie zápasy odohrali. Nepostúpiť do play off nakoniec nie je žiadna hanba, v NHL je konkurencia veľká. Tým má síce skvelého trénera aj GM, ale zasa na druhej strane, roky tu bola obrovská neistota ohľadne zotrvania klubu vo Phoenixe, preto som bol k našim výsledkom dlho zhovievavý. Keďže v klube určite nepanovala ideálna pohoda. Ale tie posledné zápasy, to hanba naozaj bola. Keď sa týmu nedarí, treba za zomknúť. Zvlášť v posledných zápasoch treba na lade nechať všetko, bojovať o každý puk, prelomiť tú smolu. A v prípade nepostupu by sme mohli byť aspoň hrdý, že chlapci zabojovali, že skrátka to nevyšlo pre to, že súper boli lepší. Takéto niečo som ale nevidel, ten tým vyzeral doslovne, ako keby mali nejaké to play off v prdeli a v žiadnom prípade si nechceli skrátiť dovolenku. Žiadna iskra, žiadny boj, na lade sa len "prechádzali". Aby som to doviedol ad absurdum, tak ten tým hral posledné zápasy ako typický slovenský extraligový klub, kde už pol roka nevidel nik výplatu :) Viem že v NHL je to nemožné, ale tá naša hra a hlavne nasadenie bolo naozaj hrozné... Myslím, že hráči, ktorí nemajú záujem dať tomuto klubu všetko by asi mali odísť, treba skrátka prečistiť klub v kabíne.

Pepa (12. dubna 2014 - 10:14:45) Všechno je to katastrofa, nejen ten Nashville... I ten Edmonton předtím... Je to prostě šílený.... konec sezóny takhle pos..at.... Pardon. Fakt bych tu sestavu pročistil jak cyp. Doufám, že noví majitelé nebudou škudlit a něco do toho investují... Morris určitě odejde, toho nahradí některej z těch mlaďasů (dokonce se už tak vlastně letos stalo, že Derek byl pár zápasů zdravý náhradník).... klidně bych se nebál vyměnit Yandlea za nějaké super offensive skills křídlo, protože ten je potřeba... jak sme v minulých letech sháněli super centra, teď se musí najít super křídelník... u Yandlea mě děsí plus mínus statistika, hrozný... Yandse klidně nahradí podobně ofenzivní bek OEL, pak sou tam i další Summers, Stone, Gormley, Murphy... potenciál vzadu je.... nakonec, stejně je mi záhadno, jak je možný, že sme inkasovali tolik branek.. kor, když Tippett je pověstný propracovanou defenzivní taktikou.... v útoku mě fakt příjemně překvapil Vermette nebo Chipchura... za největší propadák považuju "příspěvek" Mikea Ribeira - za takový prachy je to fakt bída a nedivím se spekulacím, že by mohl být vyplacen ze smlouvy... uvidíme, ale asi by podle mě ještě jednu šanci dostat měl... a doufám, že v nové sezóně už dostane šanci Max Domi... vedení klubu pořád věřím, v Tippettovi a Maloneym máme jednu z nejlepších dvojic trenér - GM v lize

Laici (11. dubna 2014 - 11:58:41) Nerád to hovorím, ale po tom čom som videl skrátený záznam zápasu s Predators si vôbec, ale vôbec postúpiť nezaslúžime. Prává vážna gólová šanca až v 3 tretine? Proti týmu, ktorému už v podstate o nič nejde a má istý nepostup? To čo je? Možno ste ho niekto pozerali celý, a tie skrátené záznami skresľujú, ale ak sme hrali naozaj tak, ako som videl, tak som úprimne zhrozený.

smrq (11. dubna 2014 - 11:30:45) zaver sezony je katastrofa. sance, ze dalas ted prohraje se STL a my porazime SJS je pri forme, jakou oba tymy maji, opravdu mala. a pak by pho museli v poslednim zapase porazit jeste prave onen dalas. sance to porad je, ale jiz jen mikroskopicka. :(

Pepa (11. dubna 2014 - 7:25:38) Neskutečné, šestá porážka za sebou. Nevím, ale faktor Smith v tom hraje asi největší roli.

Laici (7. dubna 2014 - 11:21:23) Tak paráda, nečakaná prehra Dallasu s Floridou nám dáva šancu ešte zabojovať.

Gurfe (4. dubna 2014 - 10:15:05) V pytli ... :(( a už to vypadalo docela nadějně :((

Pepa (3. dubna 2014 - 22:39:18) tož... a play off je v trapu

Pepa (10. března 2014 - 21:05:25) Osobně jsem doufal, že by mohl přijít třeba takovej Matt Moulson... ale Erat taky není špatná volba, je spíš defenzivnějšího pojetí, takže by se do systému Yotes měl hodit. Ale Moulson zase mohl přinést góly...

Pepa (10. března 2014 - 18:53:55) for Laici: Podle mě si vybírá sama TELEVIZE, které zápasy odvysílá. Když sem se díval zběžně co vysílali minulé měsíce (hlavně ze začátku sezóny), bylo to New Jersey s Jágrem a San Jose s Hertlem... já bych si přeci práva nekupoval, když bych si nemohl sám vybrat :)

Gurfe (8. března 2014 - 14:32:08) Zdá se mi, že Yotes byli dost málo aktivní na přestupovým trhu. Výměnu Erata ale kvituju s nadšením. Pořád mi tam ale něco chybí, nějaké dobré křídélko...

Laici (5. března 2014 - 9:54:20) Tak tými z Východnej konferencie budú mať vždy výhodu, keďže je tam predsa len o niečo priateľnejší časoví posun a hlavne cez víkendy sa dajú tie zápasy sledovať pre európana v tom ideálnom večernom čase. Ale aj tak. Neverím celkom tomu, že jediným dôvodom, ktorý zápas si vyberú je to, aký pekný hokej hrá a kde v tabuľke sa jednotlivý tým nachádza (a tým pádom, aký je atraktívny). Pretože to by znamenalo, že atraktívne tými z východu, (Pittsburgh, Tampa, Washington) by logicky mali byť na obrazovkách tak často ako atraktívne tými zo Západu (Chicago, San Jose, Anaheim, St. Louis). V tomto sa vymyká mám pocit jedine Chicago, ktoré tu a tam dajú, ale tí ostatní nemajú vôbec toľko priestoru. Naozaj to vyzerá pre mňa tak, ako keby tam v Nove boli fanúšíkovia Philadalphie, Pittsburgu a tak aj tie zápasy vyberali. A inak, ešte voľakedy dávno, dávno, keď chodili zápasy na Galaxie Sport, tak som počul, že naša TV si konkrétny zápas nevyberá, že dostane nalinkované, ktorý odvysiela. Možno na tom bude niečo pravdy, aj keď tomu neverím, lebo logicky, keď si za to zaplatíš nemalú sumu, by si si nemohol vybrať?

Pepa (4. března 2014 - 23:17:27) for Matis: A to přitom ve Phoenixu hrají tři čeští borci (de facto reprezentanti) + donedávna i Klesla... nevím, jaká je politika televizí, ale hold pro ně asi Yotes nejsou tak zajímaví, jako jiné hokejovější trhy (které sleduje u nás v ČR/SVK) více lidí... přitom dávají i zápasy, které začínají ve 3:00, 4:00 (San Jose, Edmonton...) ale Kojotů se záhadně vyhýbají velkým obloukem

Matis (2. března 2014 - 20:06:19) Neviem či si niekto všimol plán vysielania zápasov na NovaSport, ale už ma naozaj štvú. Zasa žiadny náš zápas, mám taký pocit že za celú sezónu nedali ani len jeden jediný zápas Phoenixu. Za mesiac marec budú dávať 37 zápasov (takže vlastne to je potencionálne 72 týmov, ktoré by mohli odvysielať), za celú sezónu odhadom cez 240 zápasov (480 týmov), a ani raz Coyotes? A pritom niektoré tými už kopu sezón z obrazovky neschádzajú. Tak napr. v tomto mesiaci: Philadelphsia 4x, Pittsburgh 8x!, Boston 5x, Washington 6x. Myslím si, že už by mohli program vyberať trocha objektívnejšie.

kubson (26. února 2014 - 14:36:43) Awesome job, greetings from Arizona!

<< < 16 17 18 19 20 21 >

Copyright © 2013-2019 www.coyotes.cz | RSS | kontakt | mapa stránek

Všechna práva vyhrazena. Při přebírání nebo kopírování textů prosím uvádějte zdroj www.coyotes.cz.