Historie - postavení klubu Coyotes

SEZONAZVPRPPGVGOBPLAY OFF
1996/19978238377-24024383vyřazeni v osmifinále (3:4, Anaheim)
1997/199882353512-22422782vyřazeni v osmifinále (2:4, Detroit)
1998/199982393112-20519790vyřazeni v osmifinále (3:4, St. Louis)
1999/20008239318423222890vyřazeni v osmifinále (1:4, Colorado)
2000/200182352717321421290bez play off
2001/20028240279622821095vyřazeni v osmifinále (1:4, San Jose)
2002/200382313511520423078bez play off
2003/200482223618618824568bez play off
2004/2005výluka NHL
2005/2006823839-524627181bez play off
2006/2007823146-521628467bez play off
2007/2008823837-721423183bez play off
2008/2009823639-720825279bez play off
2009/2010825025-7225202107vyřazeni v osmifinále (3:4, Detroit)
2010/2011824326-1323122699vyřazeni v osmifinále (0:4, Detroit)
2011/2012824227-1321620497výhra v osmifinále (4:2, Chicago), výhra ve čtvrtfinále (4:1, Nashville), vyřazeni v semifinále (1:4, Los Angeles)
2012/2013482118-912513151bez play off
2013/2014823730-1521623189bez play off
2014/2015822450-817027256bez play off
2015/2016823539-820924578bez play off
2016/2017823042-1019726070bez play off
2017/2018822941-1220825670bez play off


Historie - statistiky hráčů

POČET ZÁPASŮ (V HISTORII ORGANIZACE)POČET GÓLŮ
1. SHANE DOAN1 5401. SHANE DOAN402
2. TEPPO NUMMINEN1 0982. DALE HAWERCHUK379
3. THOMAS STEEN9503. KEITH TKACHUK323
4. DALE HAWERCHUK7134. THOMAS STEEN264
5. DOUG SMAIL6915. PAUL MACLEAN248
6. KEITH TKACHUK6406. DOUG SMAIL189
7. ZBYNĚK MICHÁLEK6127. MORRIS LUKOWICH168
8. MARTIN HANZAL6088. RADIM VRBATA157
9. *OLIVER EKMAN-LARSSON5369. JEREMY ROENICK152
10. RANDY CARLYLE5649. LAURIE BOSCHMAN152
11. TEEMU SELÄNNE147

POČET ASISTENCÍPOČET KANADSKÝCH BODŮ
1. SHANE DOAN5701. SHANE DOAN972
2. THOMAS STEEN5532. DALE HAWERCHUK929
3. DALE HAWERCHUK5503. THOMAS STEEN817
4. TEPPO NUMMINEN4264. KEITH TKACHUK623
5. KEITH TKACHUK3005. TEPPO NUMMINEN534
6. PAUL MACLEAN2706. PAUL MACLEAN518
7. FREDRIK OLAUSSON2497. DOUG SMAIL397
8. DAVE BABYCH2488. JEREMY ROENICK379
9. KEITH YANDLE2468. LAURIE BOSCHMAN379
10. JEREMY ROENICK22710. MORRIS LUKOWICH345
10. LAURIE BOSCHMAN22711. RADIM VRBATA343

POČET TRESTNÝCH MINUTPOČET GÓLŮ V PŘESILOVÝCH HRÁCH
1. KEITH TKACHUK1 5081. SHANE DOAN128
2. SHANE DOAN1 3532. DALE HAWERCHUK122
3. LAURIE BOSCHMAN1 3383. KEITH TKACHUK114
4. JIM KYTE7724. PAUL MACLEAN97
5. KRIS KING7625. THOMAS STEEN74
6. TIM WATTERS7606. RADIM VRBATA49
7. THOMAS STEEN7536. TEEMU SELÄNNE49
8. RANDY CARLYLE7368. MORRIS LUKOWICH46
9. GORD DONNELLY7268. *OLIVER EKMAN-LARSSON46
9. PAUL MACLEAN72610. ED OLCZYK45

POČET GÓLŮ V OSLABENÍCHPOČET VÍTĚZNÝCH GÓLŮ
1. DOUG SMAIL251. SHANE DOAN69
2. THOMAS STEEN132. KEITH TKACHUK40
3. KEITH TKACHUK123. JEREMY ROENICK33
3. DALE HAWERCHUK124. DOUG SMAIL31
5. DAVE MCLIWAIN95. RADIM VRBATA30
6. DALLAS DRAKE86. DALE HAWERCHUK29
7. JEREMY ROENICK76. THOMAS STEEN29
7. LAURIE BOSCHMAN78. OLIVER EKMAN-LARSSON28
9. SHANE DOAN69. PAUL MACLEAN24
9. BOB CORKUM610. MARTIN HANZAL23
9. RON WILSON6
9. MIKE SULLIVAN6
9. NELSON EMERSON6
9. DAYMOND LANGKOW6

POČET HATTRICKŮPOČET ZÁPASŮ - OBRÁNCE
1. DALE HAWERCHUK121. TEPPO NUMMINEN1 098
2. KEITH TKACHUK92. ZBYNĚK MICHÁLEK612
3. TEEMU SELÄNNE83. *OLIVER EKMAN-LARSSON576
4. PAUL MACLEAN74. RANDY CARLYLE564
5. ALEXEJ ŽAMNOV55. KEITH YANDLE558
6. JEREMY ROENICK46. DEREK MORRIS544
6. THOMAS STEEN47. FREDRIK OLAUSSON496
8. RAY NEUFELD38. DAVE ELLETT475
8. RADIM VRBATA39. TIM WATTERS438
8. MIKKEL BOEDKER310. JIM KYTE399

POČET GÓLŮ - OBRÁNCEPOČET KANADSKÝCH BODŮ - OBRÁNCE
1. TEPPO NUMMINEN1081. TEPPO NUMMINEN534
2. *OLIVER EKMAN-LARSSON1022. FREDRIK OLAUSSON335
3. DAVE ELLETT953. DAVE BABYCH321
4. FREDRIK OLAUSSON864. KEITH YANDLE311
5. RANDY CARLYLE805. RANDY CARLYLE306
6. DAVE BABYCH736. DAVE ELLETT299
7. KEITH YANDLE657. *OLIVER EKMAN-LARSSON290
8. PHIL HOUSLEY648. PHIL HOUSLEY259
9. ED JOVANOVSKI479. ED JOVANOVSKI164
10. PAUL MARA3810. MOE MANTHA156
10. DEREK MORRIS38

POČET ZÁPASŮ - BRANKÁŘEPOČET ODEHRANÝCH MINUT - BRANKÁŘE
1. MIKE SMITH3121. MIKE SMITH17 980
2. BOB ESSENSA3112. BOB ESSENSA17 244
3. NIKOLAJ CHABIBULIN2843. NIKOLAJ CHABIBULIN16 026
4. ILJA BRYZGALOV2574. ILJA BRYZGALOV15 071
5. SEAN BURKE2115. SEAN BURKE12 349

POČET VÍTĚZSTVÍ - BRANKÁŘEPOČET ČISTÝCH KONT - BRANKÁŘE
1. ILJA BRYZGALOV1301. MIKE SMITH22
2. BOB ESSENSA1292. ILJA BRYZGALOV21
3. MIKE SMITH1282. NIKOLAJ CHABIBULIN21
4. NIKOLAJ CHABIBULIN1264. BOB ESSENSA15
5. SEAN BURKE974. SEAN BURKE15
6. CURTIS JOSEPH8

PRŮMĚR OBDRŽENÝCH GÓLŮ - BRANKÁŘE (min. 50 zápasů)ÚSPĚŠNOST ZÁKROKŮ (%) - BRANKÁŘE (min. 50 zápasů)
1. SEAN BURKE2,391. SEAN BURKE91,9
2. ILJA BRYZGALOV2,542. JASON LABARBERA91,8
3. JASON LABARBERA2,643. ILJA BRYZGALOV91,7
4. MIKE SMITH2,694. MIKE SMITH91,6
5. NIKOLAJ CHABIBULIN2,755. NIKOLAJ CHABIBULIN90,8
6. ROBERT ESCHE2,976. LOUIS DOMINGUE90,6
7. BRIAN BOUCHER2,987. BRIAN BOUCHER89,8
8. LOUIS DOMINGUE3,007. CURTIS JOSEPH89,8
9. CURTIS JOSEPH3,049. MIKAEL TELLQVIST89,7
10. MIKAEL TELLQVIST3,069. ROBERT ESCHE89,7
Poznámka 1: statistiky jsou za Winnipeg Jets + Phoenix/Arizona Coyotes
Poznámka 2: údaje jsou platné ke konci sezony 2017/2018
Poznámka 3: *aktivní hráč Coyotes


Historie - bodování TOP 20

POŘADÍZGABTM
1.SHANE DOAN1 5404025709721 353
2.DALE HAWERCHUK713379550929478
3.THOMAS STEEN950264553817753
4.KEITH TKACHUK6403233006231 508
5.TEPPO NUMMINEN1 098108426534405
6.PAUL MACLEAN528248270518726
7.DOUG SMAIL691189208397466
8.JEREMY ROENICK454152227379596
9.LAURIE BOSCHMAN5261522273791 338
10.MORRIS LUKOWICH431168177345438
11.RADIM VRBATA509157186343134
12.FREDRIK OLAUSSON49686249335196
13.DAVID BABYCH39073248321392
14.MARTIN HANZAL608117196313537
15.KEITH YANDLE55865246311372
16.TEEMU SELÄNNE23114715930687
17.RANDY CARLYLE56480226306736
18.DAVE ELLETT47595204299504
19.BRIAN MULLEN372124172296132
20.*OLIVER EKMAN-LARSSON576102188290360
Poznámka 1: statistiky jsou za Winnipeg Jets + Phoenix/Arizona Coyotes
Poznámka 2: údaje jsou platné ke konci sezony 2017/2018
Poznámka 3: *aktivní hráč Coyotes

Copyright © 2013-2019 www.coyotes.cz | RSS | kontakt | mapa stránek

Všechna práva vyhrazena. Při přebírání nebo kopírování textů prosím uvádějte zdroj www.coyotes.cz.