Arizona Coyotes | česká stránka pro fanoušky klubu hokejové NHL
Management - správa

HOKEJOVÉ OPERACE

GENERÁLNÍ MANAŽERJohn Chayka
ASISTENT GENERÁLNÍHO MANAŽERASteve Sullivan
ASISTENT GENERÁLNÍHO MANAŽERAChris O'Hearn
ŘEDITEL HOKEJOVÝCH OPERACÍJake Goldberg
ŘEDITEL ÚSEKU STATISTICKÝCH ANALÝZBrad Rossen
KOORDINÁTOR HOKEJOVÝCH OPERACÍAl Ambrosia
VÝKONNÝ ASISTENT HOKEJOVÝCH OPERACÍKara Montgomeryová
MANAŽER TÝMOVÉHO SERVISUDave Griffiths
KOORDINÁTOR TÝMOVÉHO SERVISU A BEZPEČNOSTIJim O'Neal

TRENÉRSKÝ ŠTÁB

HLAVNÍ TRENÉR-
ASISTENT HLAVNÍHO TRENÉRAJim Playfair
ASISTENT HLAVNÍHO TRENÉRAJohn Slaney
TRENÉR BRANKÁŘŮ (PRO NHL)Jon Elkin
TRENÉR BRANKÁŘŮ (PRO ZÁLOHU)Corey Schwab
VIDEO KOUČSteve Peters
ROZVOJOVÝ KOUČMike Van Ryn
KOUČ DOVEDNOSTÍSteve Potvin
KOUČ BRUSLENÍDawn Braid
TRENÉR HRÁČSKÉHO ROZVOJE PRO EVROPUBrett Stewart

SKAUTI

ŘEDITEL AMATÉRSKÉHO SKAUTINGUTim Bernhardt
ASISTENT ŘEDITELE AMATÉRSKÉHO SKAUTINGUJeff Twohey
PROFESIONÁLNÍ SKAUTCraig Cunningham
AMATÉRSKÝ SKAUTRob Pulford
AMATÉRSKÝ SKAUTMike Sands
AMATÉRSKÝ SKAUTGlen Zacharias
AMATÉRSKÝ SKAUTTrevor Hanson
AMATÉRSKÝ SKAUTJim Hammett
AMATÉRSKÝ SKAUTRick Beckfeld
EVROPSKÝ SKAUTThomas Carlsson
EVROPSKÝ SKAUTRobert Neuhauser
EVROPSKÝ SKAUTSergej Kuzněcov
EVROPSKÝ SKAUTMax Kolu

ČLENOVÉ TRENÉRSKÉHO ŠTÁBU

KOORDINÁTOR SÍLY A KONDICE (PRO NHL)J.P. Major
ASISTENT KOORDINÁTORA SÍLY A KONDICECurt Truhe
ASISTENT ATLETICKÉHO TRENÉRAMike Booi
KOORDINÁTOR SÍLY A KONDICE )PRO ZÁLOHU)Adam Lloyd
VRCHNÍ MANAŽER PRO HRÁČSKOU VÝBAVUStan Wilson
MANAŽER PRO HRÁČSKOU VÝBAVUTony Silva
ASISTENT MANAŽERA PRO HRÁČSKOU VÝBAVUJason Rudee
ASISTENT MANAŽERA PRO HRÁČSKOU VÝBAVUDenver Wilson

DOKTOŘI

KLUBOVÝ INTERNÍ DOKTORRobert Luberto, D.O.
KLUBOVÝ ORTOPEDDr. Gary Waslewski
KLUBOVÝ ORTOPEDDr. Brian Shafer
KLUBOVÝ ZUBAŘDr. Byron J. Larsen
KLUBOVÝ OČNÍ LÉKAŘDr. George Reiss
KLUBOVÝ OČNÍ LÉKAŘDr. Jeffery Edelstein

EXEKUTIVA

FINANČNÍ ŘEDITELGregg Olson
GENERÁLNÍ PORADCE, VÝKONNÝ ŘEDITEL A ZÁSTUPCE GUVERNÉRAAhron Cohen
VÝKONNÝ VICEPREZIDENT STRATEGIE PRODEJE VSTUPENEKJeff Morander
VÝKONNÝ VICEPREZIDENT KOMUNIKACE A VYSÍLÁNÍRich Nairn
VÝKONNÝ VICEPREZIDENT PRO KORPORÁTNÍ PARTNERYJohn Knebel
VICEPREZIDENT MARKETINGUJosh Margulies
VÝKONNÝ ASISTENTKaren Gilbert
Slapshot

28.12.2017 - UPOZORNĚNÍ: V posledních dnech/týdnech se pracuje na menším updateu webu, což potrvá ještě nějaký ten pátek. Do té doby budou na webu aktualizovány - v závislosti na času - jen články (a profil na FB).

02.10.2017 - V kempu skončil zadák DAKOTA MERMIS (bude působit v Tucsonu). V prvním týmu AZ je tak nyní 26 hráčů (na farmu však musí být dle regulí NHL před startem sezony odesláni ještě další 3 borci). Závěrečný (nedělní) tréninkový den kempu mimochodem už naplno absolvovali doposud zdravotně indisponovaní EKMAN-LARSSON a RAANTA.

01.10.2017 - Vítězství na konec. "Kojoti" v závěrečné přípravě rozstříleli San Jose 4:0! Dva góly dal DEREK STEPAN, stejně tak jako BRENDAN PERLINI. Čisté konto vychytal LOUIS DOMINGUE (31 zákroků). > VÍCE TADY

29.09.2017 - V kempu Coyotes pokračuje v tuto chvíli 27 hráčů. Na farmu do Tucsonu totiž byli posláni brankář HUNTER MISKA a útočník EMERSON ETEM. Dle regulí NHL musí být soupiska každého týmu soutěže zúžena do 3. října na 23 jmen.

29.09.2017 - V předposlední (čtvrteční) přípravě před novou sezonou NHL "Kojoti" utrpěli porážku 1:4 na ledě Los Angeles. Jedinou branku Arizony vstřelil CLAYTON KELLER. > VÍCE TADY

28.09.2017 - Redukce kádru: Na farmě v Tucsonu (AHL) odstartují následující sezonu RYAN MACINNIS, NICK MERKLEY, ANDREW CAMPBELL, KYLE WOOD a KEVIN EKMAN-LARSSON. V kempu Coyotes se v tuto chvíli drží ještě 29 hráčů.

27.09.2017 - Zranění kolena obránce OLIVERA EKMAN-LARSSONA není vážné. Jeho zdravotní patálie, kterou utrpěl v rámci sobotní přípravy proti San Jose, je označena statutem "ze dne na den".

26.09.2017 - "Kojoti" v rámci čtvrté přípravy před sezonou neuspěli, když v pondělí doma nestačili na Anaheim (4:6). Góly AZ vsítili BRENDAN PERLINI, KYLE WOOD, DYLAN STROME a MARIO KEMPE. > VÍCE TADY

24.09.2017 - V neděli proběhla redukce kádru. V kempu skončili: CAPOBIANCO, MAYO, SMERECK, HANLEY, PEDERSON, SISLO, LÖÖKE, GARLAND, BUNTING (všichni míří do Tucsonu v AHL), JOSEPH (bude nastupovat za Charlottetown v QMJHL) a STRACHAN (neuspěl na zkoušce). V kempu "Kojotů" je tak v tuto chvíli 37 hráčů.

24.09.2017 - Ve třetím přípravném klání Arizona padla se San Jose těsně 4:5 po samostatných nájezdech (MAREK LANGHAMER ve 3. třetině a prodloužení z 12 střel neinkasoval). Co je ale horší - zranil se OLIVER EKMAN-LARSSON. Závažnost zranění švédského beka zatím není známa. > VÍCE TADY

23.09.2017 - Druhý přípravný duel Arizona výsledkově nezvládla - na ledě Calgary padla 2:4. Branky Coyotes zaznamenali útočník MARIO KEMPE a obránce DYSIN MAYO. > VÍCE TADY

22.09.2017 - Led v Gila River Areně, kvůli jehož nekvalitnímu stavu se 18. září neodehrálo přípravné utkání "Kojotů" proti Los Angeles, je už v pořádku. Příští domácí zápas (v sobotu 23. 9. se San Jose) tak proběhne podle plánu. Mimochodem - led v aréně AZ poničil koncert konaný minulou sobotu.

21.09.2017 - První přípravné utkání Arizona zmákla. Ve středu zvítězila na ledě Anaheimu 5:1! Dvě branky "Kojotů" vstřelili CHRISTIAN FISCHER a CLAYTON KELLER, o další se postaral MAX DOMI. > VÍCE TADY

20.09.2017 - BRAD RICHARDSON (v minulé sezoně kvůli zlomené holenní a lýtkové kosti na pravé noze odehrál jen 16 zápasů) a TOBIAS RIEDER (kvůli zraněnému kolenu nedohrál poslední mistrovství světa) jsou na 100 % v pořádku a normálně trénují s týmem. Mimochodem - centr/levé křídlo CLAYTON KELLER bude v některých přípravných duelech zkoušen na pozici pravého křídelníka.

20.09.2017 - Z původně pozvaných 55 hráčů jich v kempu zůstává 48. Do nižších lig byli odesláni MACKENZIE ENTWISTLE, NATE SCHNARR, TYLER STEENBERGEN, CAM DINEEN, NOEL HOEFENMAYER, MICHAEL HOUSER a SCOTT ALLEN.