Kojoti podepsali novou nájemní smlouvu

Josef Hlaváč | 25. 12. 2017 | komentáře: 0

Pouštní psi si minimálně o jeden další rok prodlouží pobyt ve svém dosavadním působišti - ve městě Glendale u Phoenixu. Domovským stánkem Coyotes pro sezonu 2018/2019 tak i nadále bude Gila River Arena.


"Ano, dohodli jsme se (s Glendale). I příští ročník budeme hrát v Gila River Areně. Na 100 %. Chceme tu budovat vítězný hokejový tým, jenž bude mít pozitivní dopad na místní komunitu," okomentoval prodloužení nájemní smlouvy, která měla vypršet po aktuální sezoně, výkonný ředitel Arizony Ahron Cohen. "Věříme, že tu může být náš byznys úspěšný."

Kojoti hrají v Gila River Areně počínaje ročníkem 2003/2004. Před přestěhováním kotvili v America West Areně (dnes Talking Stick Resort Arena, v níž působí basketbaloví Phoenix Suns). Spory (právního charakteru) mezi Coyotes a radnicí v Glendale v posledních letech však vygradovaly do takového stavu, kdy se zástupci Desert Dogs rozhodli hledat pro svůj tým novou lokalitu pro výstavbu nového stadionu (blíže centra Phoenixu). To se však zatím nepovedlo.

Šéf NHL Gary Bettman pak v březnu adresoval dopis Americké státní legislativě, v nemž uvedl, že pouštní psi z dlouhodobého hlediska v Glendale zůstat nemůžou.

zdroj: sportingnews.com, bizjournals.com, abc15.com

Komentáře

Jméno i text jsou povinná pole. Pro odeslání komentáře je nutné je vyplnit.

Copyright © 2013-2020 www.coyotes.cz | RSS | kontakt | mapa stránek

Všechna práva vyhrazena. Při přebírání nebo kopírování textů prosím uvádějte zdroj www.coyotes.cz.