Nový stadion a majitel? Mise pokračuje

Josef Hlaváč | 21. 02. 2019 | komentáře: 0

Prezident a výkonný ředitel Coyotes Ahron Cohen byl před několika dny hostem jedné z arizonských rozhlasových stanic. Proč? Co řekl? Upřímně - vlastně nic nového. Zopakoval, že nynější 100% majitel pouštních psů Andrew Barroway pořád hledá partnera do vlastnické struktury klubu, stejně jako je ve fázi hledání místa pro výstavbu nové arény Desert Dogs.


Ahron Cohen"Je tam (v médiích) spousta fám, spekulací, nepodložených faktů. Jisté je jedno - Andrew Barroway je v tuto chvíli i nadále jediným vlastníkem organizace. A stále trvá, že to chce změnit," pověděl Ahron Cohen pro stanici na frekvenci 98,7 FM.

"Teď jde jen o to, jaká forma kooperace s dalšími zájemci by to měla být - úplný prodej, partnerství a podobně. O tomhle všem se teprve rozhodne. Kdy? Časový rámec není stanoven, doba, dokdy by tohle mělo být vyřešeno, není určena."

Ahron Cohen nato dodal, že priorita Andrewa Barrowaye je následující:

"Co vím jistě, je to, že Andrew chce najít někoho, kdo nám pomůže k tomu, aby byl klub v Arizoně úspěšný na hodně dlouhou dobu. Na to se soustředíme. Naše vize se nemění. Milujeme místní komunitu, toto je super místo, skvělá oblast pro hokej. Snažíme se najít různé možnosti, jak tu prosperovat."

Většinovým vlastníkem Desert Dogs se Andrew Barroway stal v roce 2014. Tehdy ale ještě nebyl 100% majitelem, spolu s ním tým totiž menšinově vlastnila skupina IceArizona. V červnu 2017 ale došlo ke změně - Barroway od zmíněné podnikatelské skupiny podíl odkoupil a tím se pasoval do role jediného mecenáše klubu.

Povídání Ahrona Cohena pro rozhlasovou stanici se pak stočilo k nové aréně pouštních psů:

"Nemyslím si, že je teď smysluplné o tom mluvit, když ještě neznáme odpovědi na všechny otázky s tím spojené," řekl Ahron Cohen, nejmladší CEO (výkonný/generální ředitel) v některém z profi sportovních týmů na světě, na konto výstavby stadionu. "Podívejte, zaměřujeme se na to, abychom pro tuto organizaci našli tady v Arizoně dlouhodobě udržitelné řešení. Aréna je jen jedním z 'prvků' (v rámci tohoto procesu). Jasně, mohli bychom halu umístit do perfektní lokace ve městě... jenže pokud nebudou fungovat i další 'věci' kolem, pro existenci klubu nutných... tak prostě nebudete úspěšní (i kdyby byl stadion v centru Phoenixu)."

A dodal: "Máme tři hlavní cíle: vytvořit konkurenceschopný hokejový tým, vést ho po cestě společného zájmu s místní komunitou a mít na komunitu pozitivní dopad."

zdroj: arizonasports.com

zdroj úvodního fota a fota uvnitř článku (Cohen): Norm Hall

Komentáře

Jméno i text jsou povinná pole. Pro odeslání komentáře je nutné je vyplnit.

Copyright © 2013-2020 www.coyotes.cz | RSS | kontakt | mapa stránek

Všechna práva vyhrazena. Při přebírání nebo kopírování textů prosím uvádějte zdroj www.coyotes.cz.