Montreal na lovu. Kterého chce "Kojota"?

Josef Hlaváč | 03. 02. 2015 | komentáře: 0

Kolorit přestupových spekulací v NHL na účet oddílu Arizona Coyotes nemá konce. Ba naopak! S blížící se uzávěrkou hráčských transakcí (2. března) bude nabývat na intenzitě. Žádané zboží z družstva pouštních psů? Neustále omílaní borci Antoine Vermette a Keith Yandle.


Nedávno přišel server TFP s informací o zájmu o výše zmíněné borce ze strany klubu Boston Bruins. Co nového? Choutky hlásí i Montreal! Canadiens kráčí za postupem do play off a pro vyřazovací část by si rádi pořídili kvalitní "materiál". Diskuze mezi organizacemi Habs a Yotes jsou v plném proudu, zámořskému médiu The Fourth Period tuto zvěst potvrdily dva na sobě nezávislé zdroje.

Kanadský tým se vedle centra Antoinea Vermettea, kterému v Arizoně po sezoně končí smlouva, zajímá i o obránce Keitha Yandlea a Zbyňka Michálka. Zkušený český zadák - specialista na blokování střel - je podobně jako Vermette v posledním roce svého kontraktu. 1. července tak oba playeři mohou nabýt statutu volných hráčů bez omezení (UFA). "Yands" je mimochodem s The Desert Dogs smluvně zavázán ještě na příští ročník NHL 2015/2016.

Potenciální odchod Zbyňka Michálka má jednu podmínku - dvaatřicetiletý rodák z Jindřichova Hradce má právo napsat dle stanov svého kontraktu v podobě limitované no-trade klauzule seznam osmi hokejových destinací NHL, kam by se mu příčilo přestoupit. Jestli by na tento list napsal Montreal, není známo.

Generální manažer "Kojotů" Don Maloney má každopádně o práci postaráno. Minimálně pro období nejbližších několika týdnů před trade deadline. Ví, že rekonstrukce kádru Coyotes je zapotřebí. A jak by si ji představoval? Vermettea by prý rád "směnil" za top prospekta a vysokou volbu v draftu, Michálka za druhý výběr v dražbě talentů a Yandlea za mladého hráče, prospekta a volbu v draftu.

Jaká bude skutečnost?

zdroj: thefourthperiod.com

zdroj foto (Yandle a Michálek): Bruce Bennett/Getty Images

Komentáře

Jméno i text jsou povinná pole. Pro odeslání komentáře je nutné je vyplnit.

Copyright © 2013-2020 www.coyotes.cz | RSS | kontakt | mapa stránek

Všechna práva vyhrazena. Při přebírání nebo kopírování textů prosím uvádějte zdroj www.coyotes.cz.