MS "20" se zúčastnilo 7 prospektů Yotes!

Josef Hlaváč | 26. 12. 2015 | komentáře: 0

Juniorský světový šampionát se kvapem blíží, MS "20" ve Finsku startuje už 26. prosince. Který z prospektů Coyotes má šanci si na sledované akci zahrát? Nuž, v tuto chvíli živí naději osm mladíků!


Mistrovství světa hráčů do 20 let se jako již tradičně odehraje na přelomu roku. TOP favorité jsou jasní - Kanada, USA, Rusko a Švédsko. Nahoře bude i Finsko. "Udělat výsledek" má pochopitelně v plánu i česká reprezentace. Jak to všechno dopadne? Uvidíme. Zábava a napětí nás, doufejme, nemine.

Mimochodem - v předběžné nominaci Spojených států figuruje jméno rodáka z arizonského Scottsdale a předpokládané jedničky draftu NHL 2016 Austona Matthewse (hraje za Curych v elitní švýcarské lize).

Na každý pád, příznivci "Pouštních psů" se rozhodně mají na co těšit. Vypadá to, že na MS budeme sledovat pěknou řádku talentovaných playerů ze stáje Yotes. O koho půjde? Jistotu zatím nemá nikdo, ale podle aktuálních informací má na finální soupisku daných reprezentačních mužstev tuze dobře našlápnuto až osm hráčů.

Z konkrétního hlediska mají velkou naději na účast na vrcholném podniku "dvacítek" v Helsinkách tito borci:

Christian Dvorak (USA), Erik Källgren (Švédsko), Anton Karlsson (Švédsko), Jens Lööke (Švédsko), Ryan MacInnis (USA), Nick Merkley (Kanada), Brendan Perlini (Kanada) a Dylan Strome (Kanada).

Letošní MS hráčů do 20 let se odehraje ve Finsku od 26. prosince do 5. ledna. Skupinu A tvoří Kanada, Švédsko, USA, Dánsko a Švýcarsko. Ve skupině B je Rusko, Slovensko, Česko, Finsko a Bělorusko. Definitivní podoba soupisek všech reprezentací bude známa pár dnů před zahájením šampionátu.

AKTUALIZACE 26. PROSINCE:

MS dvacítek se nakonec zúčastní těchto 7 prospektů Desert Dogs (z původní - výše zmíněné - prognózy vypadlo jméno kanadského obránce Nicka Merkleyho):

Brendan Perlini (útočník, Kanada), Dylan Strome (útočník, Kanada), Christian Dvorak (útočník, USA), Ryan MacInnis (útočník, USA), Erik Källgren (brankář, Švédsko), Anton Karlsson (útočník, Švédsko), Jens Lööke (útočník, Švédsko)

zdroj foto (Dylan Strome): cbssports.com/USATSI

Komentáře

Jméno i text jsou povinná pole. Pro odeslání komentáře je nutné je vyplnit.

Copyright © 2013-2020 www.coyotes.cz | RSS | kontakt | mapa stránek

Všechna práva vyhrazena. Při přebírání nebo kopírování textů prosím uvádějte zdroj www.coyotes.cz.