OEL nedohrál zápas v San Jose

Josef Hlaváč | 30. 11. 2016 | komentáře: 0

Arizona v úterý nenavázala na předchozí dva triumfy nad Edmontonem a z ledu San Jose si odvezla těsnou porážku 1:2 v prodloužení. Co je horší - zápas v důsledku zranění nedohrál hvězdný obránce a jeden z lídrů týmu Oliver Ekman-Larsson.


Švédský ofenzivní bek přišel k nespecifikované zdravotní patálii (v horní polovině těla) v průběhu druhé dvacetiminutovky (v jejím závěru ho Micheal Haley sekl holí; po tomto zákroku Oliver absolvoval už jen jediné střídání). Do třetího dějství pak vůbec nezasáhl. "OEL" nakonec proti "Žralokům" stihl odehrát 15 minut a 51 sekund.

Vážnost zranění reprezentanta Tre Kronor není známa. Generální manažer Coyotes John Chayka se však pro rozhlasovou stanici "Arizona Sports 98,7 FM" vyjádřil v tom smyslu, že věří, že "OEL" se v sestavě "Pouštních psů" objeví už v rámci domácího čtvrtečního utkání proti Los Angeles.

"Má malou modřinu," snažil se Chayka situaci odlehčit. "Dává se do kupy. Ostatně, v této fázi sezony dost hráčů bojuje s nějakým tím šrámem... Dnes (ve středu) máme volno, hráči si mohou odpočinout. Doufáme, že se Oliver do dalšího (čtvrtečního) duelu zapojí. Je to hvězda."

Pětadvacetiletý Oliver Ekman-Larsson, jenž na dresu nosí "A" jakožto zástupce kapitána, doposud nastoupil do všech 21 klání aktuálního ročníku NHL. V nich si připsal 10 bodů (5+5). Ze všech členů kádru Desert Dogs tráví na ledě nejvíce času/zápas (v průměru 24 minut a 15 sekund).

zdroj: coyotes.nhl.com

zdroj foto (Oliver Ekman-Larsson): Patrick Breen/azcentral sports

Komentáře

Jméno i text jsou povinná pole. Pro odeslání komentáře je nutné je vyplnit.

Copyright © 2013-2020 www.coyotes.cz | RSS | kontakt | mapa stránek

Všechna práva vyhrazena. Při přebírání nebo kopírování textů prosím uvádějte zdroj www.coyotes.cz.