Prodlouží Doan? Maloney ho pořád chce!

Josef Hlaváč | 08. 04. 2016 | komentáře: 0

Dobrá zpráva pro všechny fanoušky a obdivovatele mazáka Shanea Doana. Generální manažer "Kojotů" Don Maloney se nedávno pro rozhlasovou stanici Arizona Sports 98,7 FM vyjádřil v tom smyslu, že hodlá této devětatřicetileté legendě Coyotes nabídnout novou smlouvu i pro další sezonu!


Jinak řečeno - vedení "Pouštních psů" má o služby Shanea Doana i nadále zájem. Nechce dopustit to, aby kanadský útočník působil v jiné organizaci NHL. A už vůbec nechce slyšet nic o tom, že by "Doaner" mohl pověsit brusle na hřebík. I takové zvěsti se totiž v zámořských médiích propírají... Jak se nakonec Shane rozhodne? Bude na jihozápadě Spojených států pokračovat?

Letos v červenci Doanovi vyprší stávající kontrakt (a nabyde statutu volného hráče bez omezení). Vzhledem ke skutečnosti, že na ledě pořád válí, sbírá body, je přínosem, nebylo by příliš logické, kdyby se ho zástupci AZ chtěli mermomocí zbavit (kór když jde navíc o klubovou ikonu). To samé ostatně platí i v případě možného ukončení kariéry - Doan ještě minimálně jeden rok v NHL v klidu zmákne.

"Figuruje v našich plánech pro příští ročník. Chceme, aby pokračoval," okomentoval situaci kolem budoucnosti Shanea Doana u Desert Dogs Don Maloney. "Očekáváme, že s námi zůstane i v nadcházející sezoně. Už jsme spolu na toto téma několikrát mluvili a znovu si popovídáme hned po konci tohoto ročníku. Věřím, že se dohodneme."

Kapitán Yotes má letos formu. I přes svůj pokročilý věk nasbíral velmi slušných 47 kanadských bodů (třetí místo v produktivitě "Kojotů") a nastřílel famózních 28 branek (suverénně nejvíc z týmu).

"Shane se cítí dobře, je zdravý a plný energie. Doufám, že s námi ještě jeden rok zůstane. Pak si spolu opět sedneme a uvidíme, jaká bude situace," konstatoval Maloney. "Jeho (Doanova) hodnota v mixu s našimi mladými hráči... To je něco, co tady musíme udržet."

zdroj: coyotes.nhl.com

zdroj foto: Sergei Belski-USA TODAY Sports

Komentáře

Jméno i text jsou povinná pole. Pro odeslání komentáře je nutné je vyplnit.

Copyright © 2013-2020 www.coyotes.cz | RSS | kontakt | mapa stránek

Všechna práva vyhrazena. Při přebírání nebo kopírování textů prosím uvádějte zdroj www.coyotes.cz.