Yandle a Vermette v hledáčku Bostonu

Josef Hlaváč | 13. 01. 2015 | komentáře: 0

K pikantní transakci by mohlo dojít před přestupovou uzávěrkou v NHL. Keith Yandle by se totiž mohl vrátit do známých míst - do rodného Bostonu. O probíhajících diskuzích mezi generálním manažerem Bruins Peterem Chiarellim a jeho kolegou z branže Donem Maloneym informuje server TFP.


Arizona prožívá tragickou sezonu, ne a ne se vymanit ze spodních pater tabulky Západní konference. Čím dál hlasitěji se tak začíná hovořit o změnách v kádru. Logicky. Kdo by mohl před trade deadline (12. března) kádr pouštních psů opustit? K odchodu má podle všech dostupných indicií nejblíže duo Antoine Vermette - Keith Yandle.

Osmadvacetiletý "Yands" se na poli přestupových spekulací pohybuje už nějaký ten rok, letos však jde o záležitost intenzivnějšího charakteru. Bídná prezentace celého družstva The Desert Dogs v dosavadním průběhu aktuálního ročníku NHL tomu pochopitelně "napomáhá". Kam by tento ofenzivní bek mohl zamířit? Hodně často se skloňuje název organizace Boston Bruins.

Don Maloney dlouho nechtěl o Yandleově výměně ani slyšet, odolával všem nabídkám. Teď se může situace změnit, soupisku je třeba provětrat. Kdyby se 105. hráče draftu NHL z roku 2005 opravdu zbavil, pořádně by ulehčil platovému rozpočtu (cap hit zadáka je 5,25 miliónů dolarů USD). Yandle by bezesporu pomohl jakémukoliv týmu při tažení za Stanley Cupem. Yotes by na oplátku rádi získali talentovaného útočníka.

"Medvědi" mají podle serveru TFP zájem i o na začátku článku zmíněného útočníka Antoine Vermetta. Nejužitečnější "Kojot" uplynulé sezony NHL se 1. července může stát volným hráčem bez omezení a pokud chtějí zástupci Arizony za tohoto dvaatřicetiletého kanadského centra získat nějakou protihodnotu, musí jednat. Prodloužení spolupráce není na pořadu dne, jelikož GM Maloney není ochoten přistoupit na požadavek druhé strany v podobě smlouvy s roční gáží ve výši zhruba 6 miliónů dolarů. Vedle Bostonu se o Vermetta zajímá St. Louis, Detroit, Montreal a Chicago.

zdroj: thefourthperiod.com

zdroj foto: Matt Kartozian/USA TODAY Sports

Komentáře

Jméno i text jsou povinná pole. Pro odeslání komentáře je nutné je vyplnit.

Copyright © 2013-2020 www.coyotes.cz | RSS | kontakt | mapa stránek

Všechna práva vyhrazena. Při přebírání nebo kopírování textů prosím uvádějte zdroj www.coyotes.cz.