Změny: Arcobello přišel, McMillan odešel

Josef Hlaváč | 12. 02. 2015 | komentáře: 0

Vedení Arizony se rozhodlo posílit ofenzivní řady "Kojotů" o útočného univerzála Marka Arcobella. The Desert Dogs naopak opouští jiný forvard Brandon McMillan, který se stěhuje ke "Kosatkám" do Vancouveru.


Mark Arcobello si musí připadat jako kočovník - v této sezoně už vystřídal čtyři kluby NHL (Edmonton, Nashville, Pittsburgh a Arizonu), za které si připsal 50 zápasů a 15 bodů (8+7). Pouštní psi si tohoto amerického rodáka z Milfordu stáhli z listiny volných hráčů (waiveru), kam ho zapsali zástupci Penguins (za ně absolvoval 10 startů).

"Jsem z této příležitosti nadšen," řekl Arcobello, jenž v Národní hokejové lize nastoupil k úhrnným 92 utkáním s bilancí 12+21. "Je to pro mě docela šílený rok, hodně se nacestuju. Je ale super, že mám další možnost dokázat, co ve mně je."

Podle média Elias Sports Bureau se Mark Arcobello stal teprve třetím hráčem v historii NHL, který během jednoho ročníku vystřídal hned čtyři týmy nejprestižnější soutěže světa.

Nová posila pouštních psů, která v rámci svého čtyřletého působení na univerzitě v Yale získala titul z politologie, střídala při svých předchozích štacích post křídla a středního útočníka. Jak to bude v Arizoně? S největší pravděpodobností zaujme místo centra (dlouhodobě zdravotně indisponován je Martin Hanzal i Joe Vitale).

Co se týče odchodu Brandona McMillana - tento čtyřiadvacetiletý útočník, jenž se v 50 kláních aktuální sezony NHL prezentoval třemi body (1+2), míří na sever do Vancouveru. Představitelé Canucks si "Maca" vybrali z waiver listiny.

zdroj: coyotes.nhl.com

zdroj foto: lockerdome.com

Komentáře

Jméno i text jsou povinná pole. Pro odeslání komentáře je nutné je vyplnit.

Copyright © 2013-2020 www.coyotes.cz | RSS | kontakt | mapa stránek

Všechna práva vyhrazena. Při přebírání nebo kopírování textů prosím uvádějte zdroj www.coyotes.cz.