Diskuze

Jméno a text jsou povinná pole. Pro odeslání příspěvku je nutné je vyplnit!

rop._. s (1. července 2015 - 20:54:14) Chápu tě,ale na druhou stranu nemůžeme Mít v týmu převážně borce do 3-4 lajny je potřeba přivést forwardy do 1-2 lajny tam klidně přihodit nějaký ten $ navíc.

smrq (1. července 2015 - 20:40:01) proč tu tolik lidi píše, že nechápe příchody toho či onoho? úkol kojotů je jasný - dotáhnout do týmu co největší balík peněz. jsou tomu podřizeny všechny podpisy a výměny posledních dnů. potřebujeme se vyškrábat na platové dno a DM se pořádně zapotí, aby to splnil. korpiho je mi ale lito. mel jsem ho rad a jsem presvedceny, ze kdyby nehral porad jen defensivni lajnu, nastrilel by ranec branek.

rop._. s (1. července 2015 - 20:38:51) Tak moore podepsal u New Jersey za 4,8 milionu $ za 3 roky. Tak nechápu proč se ho AZ nepokusila udržet peníze jsou to přijatelný ke kvalitě hráče, a když to porovnám se smlouvou pro Richardse 6,2 milionu $ za 3 roky tak mi to přijde škoda. A podle spekulací byl NYR dán na blok přestupů Keith Yandel.

Zdeno (1. července 2015 - 19:57:25) Korpikoski....škoda! Je fakt, že toho mnoho ale letos nenahrál. No, snad vědí co dělají.

Rop._.s (1. července 2015 - 19:40:55) Tak zatím posily Dobrý ale trošku mě zaráží příchod Richardse, když už máme Vitale, Gordona, Chipchuru, . Downie je produktivní Power-Forward schopný udělat 30 bodů, Michálek bude posila jako vždy bude lídr obrany a Lindbäck bude Solidní dvojka.

Rop._.s (1. července 2015 - 19:19:58) Anders Lindbäck mění působiště. Sedmadvacetiletý švédský brankář se dohodl s Arizonou Coyotes. Smlouvu dostal na jeden rok, příjde si na 875 000 dolarů. Solidní dvojka :)

Rop._.s (1. července 2015 - 19:08:00) Oprava 2 roky bude Zbyněk členem AZ.

Rop._.s (1. července 2015 - 19:06:51) Michálek 3 roky

Rop._.s (1. července 2015 - 18:57:27) +Richardson na 3 roky!

Rop._.s (1. července 2015 - 18:56:52) Tak jsem zvědavje jak se D.M. předvede na trhu... potřeba je posílit na všech postech. Asi bych se pokusil přivést Greena, Williamse, Neuvirtha. A podepsali jsme Downieho!!! Dobrý tah....

Pepa (1. července 2015 - 16:56:15) No dopr... Takže Korpi odnesl přestavbu, můj nejoblíbenější hráč Yotes! :( Jak to tak sleduju, polovina útočníků prvního týmu Arizony bude v nové sezoně úplně nová! :O Fiha, Maloney se s tím nese*e! Ten tah s Cunninghamem nechápu, prvně mu nedá kvalifikační návrh, pak ho podepíše, ještě před otevřením trhu (aby se nestal UFA)... Zajímavý, možná divný. Nevím, buď Maloney zmatkuje nebo ví, co dělá. No, nechme se překvapit, co se stane po otevření trhu. Začíná přituhovat.

rop._. s (1. července 2015 - 11:41:31) Gordon posila (konečne) jeden z nejlepších defenzivních centrů v lize ale tim pádem mi přijde zbytečný nechat si Vitaleho nebo Chipchuru. Odchod Korpikoskiho velkou ztrátou nebude,v pohodě ho nahradí Lessio nebo Gaudet. A Cunningham tak tam jsem zvědavej je to hráč na hranici AHL a NHL.

Kuba (1. července 2015 - 10:56:45) Moore a Visentin out. Proč? Oba dva měli být podepsáni. Možná tam hrály roli i jiné okolnosti. Každopádně si myslím, že to je ztráta. Grossmann není špatný, ale zbavit se Gagnera je podle mě hloupost. Možná to značí zařazení Domiho, nicméně Gagner mohl hrát na křídle a taky tam byl produktivnější. Jinak post prvních dvou centrů bude asi Domi a Hanzal. Nejsem spokojený, tahy nechápu.

Mates (1. července 2015 - 9:55:55) Dnes ráno výměna, že přichází Gordon za Korpikoskiho. A ještě podpis Cunninghama. Opravdu nedělají moc dobrý tahy

Rop._.s (30. června 2015 - 20:44:09) Jinak dresy a draft hodnotím pozitivně..

Rop._.s (30. června 2015 - 18:46:04) Tak mi přijde že to jde s Yotes hodně dolů :( hodně by mě zajímalo proč končí Moore, Visetin, Lane.... a přivést Grossmanna za Gagnera+volby?? No nevím nevím tohle nejsou moc dobrý tahy.....

Pepa (30. června 2015 - 13:51:35) to Mates: Mám pocit, že Arizona má dost peněž na to, aby podepsala jakýhokoliv hráče za jakoukoliv sumu. Na druhou stranu, ti hráči se do tak nestabilního prostředí, jaké je nyní v Arizoně, asi zrovna moc nepohrnou... Ale chtěl bych Williamse a Greena!

Pepa (30. června 2015 - 13:46:56) Co se týče těch dresů - ty jo, nevím nevím, musím si zvyknout, ale časem si snad zvyknu :) Hlavně, aby už konečně začli něco předvádět na ledě.. trošku sem si myslel, že by se Yotes vrátili k zelené barvě, ale to by museli změnit uplně logo, což oni naznačovali, že měnit nebudou... uvidíme, když se bude vyhrávat, dresy ať mají jakýkoliv design :) (hlavně ať nevypadají jak Colorado)... na druhou stranu (to Zdeno), taky nevím, co tam tak dlouho vymýšleli, asi nad tím přemýšleli jen o víkendech :)

Zdeno (29. června 2015 - 19:58:06) Téma nové dresy - u mne rozpaky. Co jim trvalo rok a půl vymyslet? Jinak barevně řešit rukáv? Čekal jsem větší "pecku".

Josef Hlaváč (29. června 2015 - 0:03:50) to Wanic: Ohledně pana Adlera, ať je zaujatý nebo ne, já jen zprostředkovávám zpravodajství o Yotes. V české podobě. Pokud podrobně o komplikovaném soudním procesu Yotes - Glendale píše pan Adler, ze zámoří se tomu věnuje (vidí do toho), a žádné jiné české weby o NHL se této problematice tak nevěnují, (prozatím) jsou v onom článku "Coyotes hrají o budoucnost" uvedené pouze odkazy na zpravodajství pana Adlera (který situaci kolem Yotes sleduje delší dobu). Až se objeví nějaký zajímavý článek na jiném CZE/SVK webu, též na něj ve zmíněném článku odkáži. Čím víc informací o této situaci, víc odkazů od redaktorů z jiných médií do této problematiky zainteresovaných, tím líp (vše bude pod jedním článkem "Kojoti hrají o budoucnost"). Z osobního hlediska se raději budu věnovat a na web přispívat o jiných záležitostí s klubem spojených (přestupy, novinky atd.) Ano, člověk se může kouknout na zámořské weby, udělat si podle nich vlastní/třeba lepší obrázek než jen od pana Adlera, ale web je dělán v CZ pro CZE/SVK fanoušky - i pro ty, kteří AJ nerozumí. Zvolil jsem tuto cestu. V případě, když se naskytne čas, mohu v budoucnu o situaci na tomto poli (Yotes - Glendale) něco napsat. Do té doby bude zprostředkována v podobě, v jaké je nyní.

Mates (28. června 2015 - 19:44:57) Jsme hodně pod platovým stropem. Co myslíte který hráči by bylo asi nejlepší přivízt? Jinak z výměny moc radost nemam ,Gagner nebyl moc platným hráčem ale šel by použít do lepší výměny za kvalitnějšího hráče než Grossman.

smrq (22. června 2015 - 18:11:07) to wanic - zajimavé. přiznám se, že mi tvá slova nejsou proti srsti, protože dle adlera se zdá, že vedení kojotů je jen parta podezřelých individuí, kteří klub používají v lepším případě k praní špinavých peněz, v tom horším jako zástěrku pro obchod s bilým masem. :) pokud ta kauza není tak černobílá, jak píše on, jsem jenom rád. že je adler zaujatý proti yots, jsem si všiml již v minulých letech za původní třenice o nového majitele. dokonce to kdysi ve svém článku nechtěně přiznal, když psal, že by yots měli konečně z arizony odejít a bylo by to jen dobře.

Laici (20. června 2015 - 21:22:34) Čo sa týka toho sťahovania, bola by to katastrofa. Klubu fandím od ich vstupu do NHL, čo je pomaly 20 rokov. Avšak, človek vníma udalosti posledných rokov, a tak som sa chtiac - nechtiac pripravoval na prípadné sťahovanie, keby už nebola iná možnosť. V tomto mám jasno, kamkoľvek sa organizácia mala presťahovať, naďalej by som fandil. Ak už mala niekde ísť, najradšej by som bol sa Quebec (keďže som celkom frankofil), ale ani Seattlom by som nepohrdol. Posledné týždne sa ale začalo spomínať Las Vegas. Bez urážky, to je snáď to najmenej sympatické mesto v "západnom" svete. Ak by sme prešli sem, neviem si predstaviť, že by som sa s tým vnútorne stotožnil a fandil klubu aj naďalej. Presťahovať klub do mesta, kde by väčšinu fanúšikov tvorili turisti, a zvlášť keď tam idú hlavne sa dobre opiť a zahrať si hazardné hry. Nie, ďakujem, neprosím. Tento nápad NHL je skrátka šialený. Ja rozumiem, že hokej je v súčastnosti už len byznis, ale skrátka všetko má svoje hranice. NHL ako celok zarába neskutočné sumy, takže by sa mohli už trocha krotiť a dať klub radšej "normálnemu" mestu, a aspoň raz pozerať aj na športovú stránku veci. Takže budem sa modliť, aby sme súčasnú krízu zvládli a ostali v milovanom Phoenixe a okolí, ale ak nie, dúfam že to nebude Vegas, lebo týmu by som rád fandil aj naďalej.

Wanic (19. června 2015 - 17:36:06) Předně bych vám rád poděkoval za kompletní "Kojotí" zpravodajství, které už delší dobu poskytujete... rád tyto stránky pravidelně navštěvuji.. odvádíte skvělou práci... Každopádně vzhledem k poměrně vysoké důležitosti nadcházejícího soudního sporu, si dovolím nesouhlasit z odkazováním na "relevantní" informace od pana Petra Adlera. Zmíněné články nejenže nejsou v souladu s běžně uznávaným novinářským kodexem, nicméně významným způsobem poškozují jméno vlastníků Coyotes. (příkladů by se dalo uvést bohužel mnoho, pro ilustraci, když pan Adler argumentuje tónem řeči, na základě čehož vyvozuje závěry, přičemž při poslechu originální nahrávky zmíněné citace, nic z toho není patrné) Ty články mají svojí hodnotu, jako určitý náhled z druhé strany... pro úplně zpravodajství ale doporučím sledovat americké novináře (ideálně AZ Central, kde je to pokrytí velice dobré, přičemž vzhledem k charakteru toho média by měla být zajištěna i určitá nezaujatost - i když to samozřejmě lze těžko prokázat) V podání pana Adlera bohužel o žádné nezaujatosti nemůže být řeč, neboť věci popisuje pouze z jedné strany a třeba citované věty používá jak se mu hodí, nehledě na kontext... Takže všem vřele doporučuji nevytvářet si názor na celou situaci pouze dle těchto článku

smrq (19. června 2015 - 15:43:29) vyhozeni pravnika jiz nic nevyresi, glendale chtelo nejakou zaminku pro vypovezeni smlouvy a tu jiz ma. ten pravnik nemel byt ani najat... Las Vegas. uf, taky se mi jezi chlupy na krku, nemam to mesto rad.

Zdeno (17. června 2015 - 17:50:27) Las Vegas??? No to snad ne...ať se vrátí do Phx nebo vyhodí toho právníka a ukončí nějaký střet zájmů...Glendale je pasé, lidi je tam nemají asi moc rádi.

Pepa (16. června 2015 - 19:54:58) Že by návrat do America West Areny (dnes pojmenovaná jako US airways center)? :) Její lokalita je výborná, v centru Phoenixu. Uvidíme, je to varianta. Určitě lepší, než stěhování z pouště!

Mates (14. června 2015 - 20:33:27) Doufám že tým zůstane v Arizoně, nedokážu si představit že bych fandil třeba Seattlu nebo Quebecu ikdyž by tam byli stejný hráči

Zdeno (14. června 2015 - 20:27:20) Yotes patří do Arizony...a také tam zůstanou. I kdyby se měli odstěhovat do Phoenixu...:o) Jsem a musím být optimista. Jinak mi dělá radost Vermette...za Hawks v play-off válí, přeji mu to, nebyl jsem rád, že ho vyměnili...

smrq (12. června 2015 - 13:57:04) hmm... ja vzdy doufal, ze kojoti zustanou v arizone, ted uz jsou ale vsechny nadeje v tahu. majitele jsou arogantni blbci, neumeji jednat s oponenty a ted sklizeji plody sve prace. ja si dokonce myslim, ze by se klub mel odstehovat. je mi to lito, ale pokud tam zustanou, odehraji sezonu plnou nejistoty, sponzori zadni, posily zadne, jen zmar a bida. bojim se, ze stehovani znamena konec kariery doana, ktereho sleduji od jeho snad 19 let, kdy v tymu odehral par zapasu - prvni sezona ve phoenixu. at jiz zustanou nebo odejdou, ceka nas dalsi smutna sezona. :(

Kuba (12. června 2015 - 13:34:23) No, tak to, co se teď děje v Glendale je hodně špatný.

Kuba (8. června 2015 - 21:46:07) Tak... koho draftujeme z toho třetího místa? :) Mi ti kluci přijdou celkem slušní. Dva z nich přes 120 bodů v sezóně :)

Josef Hlaváč (6. června 2015 - 10:09:26) týdenní dovolená...

Zdeno (21. května 2015 - 20:07:00) Kanada celkově naprosto famozni! Smith perfektní práce s pukem, souhlasím. Pokud změní letní přípravu (sám je o tom přesvědčen), mělo by být v bráně Kojotů v nové sezoně jasno! Z ostatních Kojotů na MS : OEL super, je v životní formě a má toho ještě hodně před sebou. Arcobello : +/- , Maloney ho ani nechce...Moore - asi o ničem. V německém týmu Rieder těžko něco mohl předvést, tým celkově velmi slabý. Držím palce Kojotům do nové sezony. Na dně už jsou, teď je jenom cesta vzhůru!

Pepa (19. května 2015 - 16:16:09) :) Smitty alias stoper Kanady se na MS vytáhl. S tou rozehrávkou se fakt nepáral, má rád puk :) I když občas spoluhráčům zatrnutlo, klaplo to a teď mu v obýváku cinká zlato! GRATULACE! Snad si to nabyté sebevědomí přenese i do nové sezony NHL.

Zdeno (16. května 2015 - 13:29:25) Tak doufám, že dnes proti našim bude Smitty chytat stejně mizerně, jako polovinu sezony u Dogs! :o)

Kuba (28. dubna 2015 - 20:15:33) Super, těším se :)

Josef Hlaváč (27. dubna 2015 - 21:56:03) for Kubo: Je to dobrý nápad. Článek s medailonky hráčů, které by Arizona mohla draftovat, by se měl na webu v nejbližší možné době objevit.

Kuba (20. dubna 2015 - 11:05:50) Je to k vzteku. Ale nic se nedá dělat. Je to nefér, ale nejen vůči nám. Edmonton má v kádru hráče jako Hall, Hopkins, Jakupov, Eberle, Draisaitl... Největší talenty posledních let. A k čemu jim to je? :) Každý tým potřebuje pevné, zkušené jádro, kostru týmu. Tu Edmonton už nějaký pátek nemá. Možná je dobře, že jsme takovou smůlu měli. Chtěl bych se zeptat, jestli byste neudělali nějaký článek s medailonky těch hráčů, co by mohli jít z třetího místa. Nemám takový přehled a rád bych si udělal lepší obrázek :)

Pepa (19. dubna 2015 - 17:17:32) Mám pocit, že vedení Yotes teď má asi zamotenou hlavu. S variantou, že budou až třetí, asi moc nepočítali.... ale asi vyberou Hanifina nebo Stromea... myslím, že nikdo jiný ve hře není... oba vypadají dobře... tak uvidíme! :)

Laici (19. dubna 2015 - 9:22:01) Toto snáď nie je možné, takáto smola. Pri všetkej úcte, Edmonton si to zaslúžil snáď najmenej zo všetkých týmov.

Pepa (19. dubna 2015 - 8:06:50) Třetí výběr na draftu.... teda, musim řict, že z toho mám blbej, smutnej, prostě na h.... pocit.... zase Edmonton....

Laici (18. dubna 2015 - 22:24:14) Tak dnes nás čaká draftová lotéria. Neviem sa dočkať, snáď obhájime aspoň to druhé miesto. Ak by sme získali Eichela alebo McDavida, tak hodnotenie tejto sezóny by sa u mňa okamžite zmenilo z "hroznej" na "perfektnú" :)

Zdeno (13. dubna 2015 - 23:44:41) Tippet zůstává...pro mne tohle není dobrá zpráva. Můžeme tu básnit o tom, která volba v draftech byla, je nebo mohla být ta nejlepší....je to o ničem, pokud vybraný tým nedostane novou krev v podobě jiné taktiky, herního stylu. Týmy jako Nashville či Otawa - to jsou příklady. Nová hráčská krev ano - ale s novou herní strategií.

Pepa (13. dubna 2015 - 16:21:47) Draftová loterie bude v sobotu 18.4..... Budou to nervy, co?

Pepa (6. dubna 2015 - 21:47:43) Nemám teďka zrovna představu nad tím, kdo všechno bude v létě k mání z pozice UFA, ale kdyby Arizona v létě přivedla a podepsala smlouvu s bekem Mikem Greenem, byl bych spokojenej, todle by pro mě byl dárek. Green se mi líbí dlouho, sice má nějaká ta zranění, ale jinak ta jeho supr střela golfákem, z voleje, radost pohledět. No uvidíme, jak se to s ním vyvrbí ve WAS, ale zkušenější zadák by se do Coyotes hodil. Green je navíc ofenzivní bek, teďkonc se sice spíš přeorientoval na defenzivnějšího, ale jako taková náhrada za Yandlea supr. Mně se celkově ta naše obrana moc nezdá, vypadá moc mladě/nezkušeně, někoho zkušenějšího by to přes léto chtělo. Obranu postavit kolem OELa, to je základ. V útoku to chce taky hodně provětrat, co si budem povidat.:) Gagnerovi bych tež zkusil dát ještě šanci, Rieder je jasnej, akorát by ty šance, co má, mohl proměňovat, ale tu koncovku snad časem vypiluje... při vší úctě k Doanovi, je čas, aby odešel... a konečně otestovat Domiho!!!... a souhlasím, Arcobella bych zkusil udržet.... takže suma sumárům, to jádro v útoku bych viděl na Boedkera, Hanzala, Gagnera, Arcobella, Riedera, Domiho... a protože mám slabost pro Korpiho, tak snad zůstane a nevymění jej.... a mám takovej pocit, že pro novou sezonu v týmu určitě nebudou působit Erat, Moss a Crombeen... no, ale všechna práce v útoku a obraně stejně přijde vniveč, když se nedá dohromady Mike Smith :) V bráně prostě musí bejt jistota, takže Burke ho musí proliskat, aby se pro novou sezonu vzpamatoval... vyplácet ho z kontraktu, to asi nemá smysl, majitelé klubu by se hodně plácli přes kapsu, navíc by to do dalších let dost zatížilo rozpočet (už teď je zatíženej kvůli Ribeirovi)...takže Mikea bych nezatracoval, ke konci sezony ty jeho výkony zase tak marně nevypadají.

Kuba (5. dubna 2015 - 19:40:28) No tak nám končí sezóna a mě zajímá, jak si myslíte, že bude vypadat léto, kdo odejde a kdo zůstane. Když se tak dívám na sestřihy z posledních zápasů, sleduju statistiky atd., tak si říkám, že některých hráčů by byla škoda. Gagner - v první polovině sezóny jsem říkal, že by bylo dobré se ho zbavit jako Ribeira, ale nakonec se rozjel. Když nepočítám OELa, nejproduktivnější hráč týmu. 40 bodů, nejlepší nahrávač. 40 bodů není moc, ale v předposledním týmu NHL to asi lepší být nemůže. Jenom je zajímavé respektive hrozivé, že za kariéru má celkově -99 bodů pravdy :D Ale to může být tím, že hrál celou dobu v Edmontonu a letos si rozhodně přestupem nepolepšil. Já bych ho u nás rád viděl i další sezónu. Arcobello - tak toho bych se snažil udržet zuby nehty. Za Yotes 24 zápasů = 9+7. Skvělý tah Maloneyho. Snad neodejde do toho Bernu a zůstane tady. Doan - řekl bych, že na NHL v pohodě pořád má, je to teamleader. Už nesbírá tolik bodů, ale vyměnit ho by byla chyba. Erat - v Arizoně se mu celkem daří. Není to nic hvězdného, ale odvádí si svůj standart. Asi je u něj největší pravděpodobnost, že odejde. Tým by mohl stát kolem Boedkera a Hanzala, Doana, Gagnera a Arcobella. Rieder je už pevná součást útoku. Domi snad dostane příležitost. To nevypadá tak špatně. Obrana je jednodušší. Moore, OEL, Stone, Gormley, Murphy. Co myslíte vy?

Pepa (8. března 2015 - 8:25:38) Mně se hlavně líbí ten Duclair, uvidíme co z něj vyroste a jak se předvede na univerzitě v Bostonu. Volby v draftech tež nejsou k zahození, to určitě ne. Pak Dahlbeck, Moore, Petunov.... no, asi z té trade deadline vymáčknout fakt víc nešlo, takže aspoň že tak, spokojenost. Protože je sezona ztracená, dostanou nově příchozí šanci si nyní pořádně zahrát, předvést se. Respektive, jestli si zaslouží kontrakt na novou sezonu. To se týká třeba toho Moorea, Dahlbecka, ale i Cunninghama či McGinna. No, je to na nich, prostoru teď mají dostatek a příležitost zaujmout velkou :) A těším se na Domiho, v OHL je třetí v ligovém bodování, takže je načase postoupit do dalšího levelu.

Kuba (5. března 2015 - 19:35:36) Tak se vlastně stalo to, co se stát mělo. Žádné překvapení. Maloney odvedl dobrou práci. Akorát s tím mám jeden velký problém - Edmonton. Abychom nedopadli jako Olejáři :D Každopádně hlavně ty volby v draftech jsou pecka, pokud skauti odvedou dobrou práci. Co se týká nových hráčů, tak Duclair může být eso stejně jako Domi. To je ten prospekt do útoku, jaký chtěl Maloney získat. Moore je kvalitní mladý bek, ten nezklame. Hvězda z něj asi nebude, ale může to být dobrý žolík. Nejméně znám Dahlbecka, ale podle Maloneyho je to další kvalitní mladý bek, tak mu budu věřit :D Letunov má před sebou dost práce, ale potenciál tam je. Akorát by to chtělo jednoho, nebo ideálně dva útočníky v nejlepších letech s potencionálem na 50 bodů a více za sezónu :) Maloney vidí Yotes jako vítěznou organizaci za tři nebo čtyři roky, ale ty tři roky nemusíme hrát dno. Naopak si myslím, že by ten progres mohl být ještě rychlejší. Příští sezóna bude asi zase těžká a špatná. S tím ale musíme počítat.

Zdeno (5. března 2015 - 17:25:28) Maloney: "Bude zábava nás v příští sezoně sledovat..." Tak, snad ano. pokud ovšem Tippet nezmění celkový obraz hry a strategii, tak to ani s mladíky žádná zábava nebude. Jinak, samozřejmě chápu nutnost hledět dopředu a budovat tým na na mladých hráčích , ale v narážce na Doaneův sentiment po ztrátě staré party prohlašovat, že "nejsme žádný dívčí skautský tábor"....to je trochu silné kafe. Shane si tohle v žádném případě nezaslouží....za to, co odvedl pro Yotes za celou karieru.

<< < 15 16 17 18 19 20 21 >

Copyright © 2013-2020 www.coyotes.cz | RSS | kontakt | mapa stránek

Všechna práva vyhrazena. Při přebírání nebo kopírování textů prosím uvádějte zdroj www.coyotes.cz.