Diskuze

Jméno a text jsou povinná pole. Pro odeslání příspěvku je nutné je vyplnit!

radeus (2. března 2015 - 13:43:21) Výměny Dobrý a hráči+volby budou užitečný. Ještě čekám na výměnu Michálka a Erata :)

smrq (2. března 2015 - 10:45:14) uf, to je ale vyprodej. :/ nevim, co si o tom myslet. vermet si sanci na pohar zaslouzi, ale kdo nam bude delat pristi rok centra??? a yandle? fajn, mame i jine ofenzivni beky, ale zrovna tento typek byl jedna z mala radosti teto sezony. na druhou stranu, ty volby v draftu potesi. novy majitel asi chce novy tym.

Zdeno (26. února 2015 - 8:19:31) OK, na vymačkávání hráčů je tu ale trenér...ten stanovuje taktiku a strategii. A tak se vracím k tomu, co jsem tu již psal. Tippeta je potřeba vyměnit, respekt nerespekt - pokud k tomu ovšem vedení Yotes má vůbec chuť. Nyní asi už ne, ale do nové sezony určitě. Spíše než hráče nového trenéra...mužstvo je v depresi, dostává i hodně gólů, takže jaká defenzivní taktika? Bavem si o o tomto směru. Pouze můj názor...

Pepa (23. února 2015 - 13:37:45) Produktivita OEL a YANDSE ja daná Tippsovou defenzivní taktikou. Ta taktika vlastně ani nemůže být jiná, bo ten ofenzivní talent v řadách Yotes prostě není (až na výjimky). I když... Fascinuje mě jedna věc - proměna Nashvillu z defenzivního týmu na ofenzivní pod novým lodivodem Laviolettem. Ta herní změna je neskutečná a tak si občas pohrávám s myšlenkou, jestli by z našich hráčů taky šlo v ofenzivě něco vymáčknout, kdyby se jen změnila taktika (tam je ale právě asi ten háček - Kojoti opravdu nemají vepředu nikoho, zatímco Preds mají Ribeira, Neala, Forsberga, Webera atd., tudíž tam se ta ofenziva asi aplikuje snáž).

Zdeno (20. února 2015 - 23:10:20) Boedker chybí...velmi citelně. Nejlepším střelcem týmu je OEL, nahrávačem KY...to mluví za vše. Vrbatův odchod byl Maloneyho velký průšvih...Yotes si nemohou nijak vyskakovat a vedení to dobře ví, proto váhání v tradech...snad bude lépe v nové sezone.

radeus (19. února 2015 - 9:02:59) Pro Hanzala je dobře že se už nevrátí do ztracené sezóny a vyléčí všechny zranění(i ty drobný) a do příští půjde zdravotně fit. U Boedkera bych neměl takový strach, do příští sezóny by měl jít v pohodě, je mladý silný takže si myslím že se z toho rychle dostane a všem ukáže jak skvělý hráč z něj bude. Arcobello je dobrý hráč, ale myslím si že ho vedení AZ po sezóně pustí na trh volných hráčů, máme dost kvalitních techniků do budoucna (Shinnimin,Samuelsson Henrik,Martinook,Domi,Dvorak,Perlini,Dauphin), ale na druhou stranu bych měl dilema protože Arcobello je celkem mladý hráč (26) a jeho cap hit by se mohl pohybovat mezi 550-700 000 dolary na rok takže je i levný, takže si myslím že Maloney bude mít i celkem pěkný dilema. Lessio bude do budoucna forward do prvních dvou útoků. A už jen čekám kdy se uskuteční nějaký ten trade, čas se krátí takže by už bylo na čase. :) ;)

Kuba (17. února 2015 - 16:46:06) Arcobello se chytnul. Výborně :) I Lessio hraje dost slušně. Konečně nějaké vlaštovky :D Souhlasím, Boedker prostě musí, v budoucnu by to mohl být náš nejlepší forward.

Pepa (17. února 2015 - 15:25:12) Boedker se vrátí, je mladej, dostane se z toho! Musí! Trade deadline se blíží, zatím ticho po pěšině, snad Maloney nějaký ten blockbuster odpálí co nejdřív, bo nemá cenu přešlapovat na jednom místě!

Kuba (13. února 2015 - 20:55:25) Ten Hanzal a Boedker... To jsou hodně citelné ztráty. A Boedker bude rád, jestli se vůbec někdy vrátí k hokeji a i kdyby, jestli se dostane zase do formy, jakou letos měl. Dva klíčoví hráči v útoku :(

Pepa (13. února 2015 - 20:02:54) To máš jedno radeusi :-) Třeba ve Vancouveru procinte, ale do mužstva Arizony mi prostě nikdy nesedl.

radeus (12. února 2015 - 23:00:39) :D čekal jsem tu reakci :D ale nevim kdyby aspoň formou trejdu :/ :)

Pepa (12. února 2015 - 21:58:19) JOOOO!!! Milánek je pryč!!! :-D Maloney "pochopil"... To bysme měli, jedeme dál :-)

radeus (12. února 2015 - 21:51:34) mcmillan ??!! kdyby ho aspoň vyměnili.. škoda ho :(

Pepa (11. února 2015 - 13:20:52) Bude se Tichonov vůbec hodit do týmu Arizony? Toť otázka. Jestli mu bude šmakovat defenzivní taktika, proč ne :-)

Pepa (9. února 2015 - 22:25:03) Co se týče Tichonova, tak na něj má Arizona práva ještě do 30 června (mám takový pocit, že tomu tak je). Takže do té doby má GM Maloney výhradní právo s ním o potenciální spolupráci na příští sezonu jednat. Po tomto datu (tedy 1. července) by pak Viktor nabyl (pro trh v NHL) statutu nechráněného volného hráče (UFA).

Pepa (9. února 2015 - 22:22:35) No, hlavně aby se něco fakt stalo. Čekat do léta... Já vím, nějaký smysluplný obchod je asi pro GM Maloneyho těžké zrealizovat, ale stále ho považuju za schopného stratéga, který ví co dělá. Věřím mu. Neměl by ale otálet. Vermettea těžko podepíše (když chce velké prachy) a za Yandlea (kterýho plně može nahradit OEL) ještě může přes vypršením jeho smlouvy vyfasovat slušný hráčský/draftový potenciál. Nemám nic proti Antoineovi a Keithovi, ale je to byznys a z hlediska budoucnosti je nejlepší se jich co nejdříve zbavit.

radeus (5. února 2015 - 8:49:41) Co se týče Domiho tak bych mu tu šanci dal, třeba na centru Gagner a na křídle Domi to by mohlo fungovat :) určitě bych neměnil Hanzala,Boedkera,Doana,"OELA",Stona,Murphyo a Riedera (jmenoval jsem pouze zajeté hráče prvního týmu). Prostor bych dal Lessiovy,Visentinovy(který ma bohužel zranění do konce sezony,takže až za rok) a dalším prospektům. Zbavil bych se Vermetta(podle mě nebude mít zájem prodloužit smlouvu),Yandela(už konečně),Chipchury,Crombeena,Mosse,Korpikoskiho(bere hodně ale body nikde).Tikhonova bych nechal ať se rozhodne sám rozhodně bych se ho nesnažil nalákat na peníze. a když se bavíme o těch trejdech tak z bostnu by se mi líbil za Yandela(vermeteho) třeba Griffith a Caron+ volba minimálně ve druhém kole. Z motreálu by mohl třeba Tinordy je to tvrdej bek který by se docela hodil do koncepce týmu+ třeba sekáč. Ale jak jsem se dočetl a doufám že i dobře pochopil tak Maloney je otevřen k výměně "OELA" za adekvátní nabídku, "OELA" bych se rozhodně nezbavoval byla by to velká chyba. Pozitivní na momentální přestavbě je že máme širokou zásobu hráčů kteří by mohli max.do dvou let nahlédnout do NHL(Samuelssonové,Martinook,Gaudet,Swarz,Lane),a letos by jsme mohli mít velkou šanci na jednoho ze super talentů na draftu.

Pepa (4. února 2015 - 21:30:11) Ty jo, co se týče útočníků, z Bostonu bych bral některýho hajzlíka - třeba Lucice nebo Marchanda. Mám pocit, že jsme až moc hodnej tým, takže nějaký provokatér, kterýho by ostatní nenáviděli, by se hodil :) Smith s Pastrňákem je asi nedosažitelný zboží, uvidíme... a kdyby to byl trejd s Montrealem, tak bych tež bral Galčenjuka nebo Gallaghera (to je jedno koho, stejně se mě oba borci pletou, takže ať by přišel ten nebo ten, byl by posilou).. a stejně mám pocit, že bez jednoho z nich by se Habs v pohodě obešli :-)

Kuba (4. února 2015 - 15:59:02) Co se týká Bostonu, tak by se mi líbil Reilly Smith. Pastrňák je určitě nedosažitelný :D A co myslíte vy? Jsem moc snílek? :D

Kuba (4. února 2015 - 15:50:34) Koukám se tak na soupisku Montrealu. Pokud Maloney nepoleví z nároků za Yandleho, tak se Canadiens budou muset vzdát jednoho ze tří forwardů Gallagher, Galchenyuk, Sekáč. Je to jenom můj názor :) Podle mě tam lepší mladíci nejsou. Gallagher ale nedávno podepsal smlouvu na 6 let, bere 3,7 mega ročně a s Galchenyukem chtejí taky co nejdříve smlouvu podepsat. Ale nevím, jestli to je reálný, kdyby byl Yandle o pár let mladší, tak možná. Každopádně Galchenyuk nebo Gallagher, to by byly posily jako hrom.

Kuba (4. února 2015 - 11:28:56) Nevím proč, ale paradoxně mám z té bídy radost :D Konečně se něco bude dít. Koukal jsem na Montreal vs. Arizona. Nebylo to špatný, přesilovky sehrané skvěle. Ale ta impotence vepředu byla hrozná. Líbí se mi Rieder. A Doan je pořád teamleader. Sice už nesbírá tolik bodů, ale pořád je důležitý. A hlavně, podle Maloneyho, nevyměnitelný :) Což mi udělalo radost. On a OEL zůstanou, o tom není pochyb. Ještě bych k nim přidal Hanzala. Toho bych se taky určitě nezbavoval. Ale začíná mi připomínat se zdravím Havláta. Zdravý Hanzal je neskutečně platný. Pokud Maloney dostane to, co chce - Za Yandleho prospekta, mladého nadějného útočníka a výběr v draftu, tak ať už si balí kufry :D Kdo myslíte, že by mohl za Yandleho přijít z Montrealu nebo Bostonu? Nejpravděpodobněji to vypadá, že by mohl jít tam. A jestli ještě vytrejduje Vermetteho za prospekta a výběr, pak palec nahoru, to bude třeba :) Domi by pak mohl dostat šanci, prostor a pořádný ice time. Jsme ve skvělé pozici zkoušel co nejvíc mladých hráčů. A že jich máme opravdu spoustu.

Pepa (4. února 2015 - 7:54:05) Tichonov má smlouvu do konce této sezony, tedy do konce sezony 2014/2015. Pak by se mělo rokovat o jeho návratu do Arizony.

Mates (3. února 2015 - 19:31:18) Chci se zeptat nevíte někdo do kdy má viktor tichonov smlouvu s petrohradem? jen mě zajímalo kdy by byla šance že by se stal posilou

Pepa (3. února 2015 - 13:28:48) Mimochodem - dostane podle vás šanci MAX DOMI v NHL ještě v této sezoně? :-) Já bych ho v prvním týmu strašně rád uvítal. Otrkal by si NHL na pár zápasů a, kor při té bídě, co předvádíme, by mohl dostat moře ice timeu na ledě v prvním útoku! A pro nový ročník NHL by už věděl, co může čekat.

Pepa (3. února 2015 - 13:19:17) Radeusi - "Milánek" mi do toho týmu prostě nějak nepasuje (jasné, má spíše ty defenzivní úkoly, ale stejně.... má málo bodů a ta statistika +/-...hrůza)... asi Tippettův oblíbec, když ho pořád nasazuje.... Každopádně - nebojím se o to, že Maloney se o něho "dobře postará" :-) Ať už tím, že ho buď vymění nebo ho pošle na farmu (na waiveru si ho asi nikdo nevšimne, nedávno tam byl)... A když se neujme žádná má výše popsaná domněnka, tak vyhlížím léto a jeho konec smlouvy :) Já na jeho místě prostě chcu někoho jiného, pardon (ale popravdě řečeno, takových hráčů je v prvním týmu setsakramentsky víc, kterých bysem se pokusil zbavit :-)... v první řadě YANDLEA, za kterého bysme mohl utržit fakt slušnýho útočníka)

radeus (30. ledna 2015 - 19:17:42) Hodnotim podle zápasů co jsem viděl ;)

radeus (30. ledna 2015 - 19:16:44) Co provedl McMillan? :D mě se celkem líbí jeho tecnika i rychlost :) možná by mohl dostávat víc času na ledě :)

Pepa (29. ledna 2015 - 16:25:53) Tuhle sezonu není co řešit, zbavení se Dubnyka a naložení veškeré odpovědnosti na bídného Smithe znamená jediné - tahle sezona je odpískaná a vedení chce zjistit, zda ho Mike Smith svými výkony donutí vyplatit z kontraktu nebo ne. GM Maloney prostě uvidí, jestli tam ze strany Smithe bude nějaký záblesk naděje na zlepšení a pokud ne, tak je to asi pro něho konečná. Jinak bych to rozpustil celé - Yandle (přece stačí OEL!!!), Vermette, Moss, McMillan (tenhle týpek je fakt zajimavej případ :D) ven.. při vší úctě k Doanerovi, tomu už tež zvoní "umíráček"... těch hráčů na odpis je tam bohužel víc, tak tři čtvrtě týmu bych obměnil... Všechno jednoduše směřovat na novou sezonu. Teď se mi akorát líbí to, že máme fakt dobrou možnost draftovat super talenta(nechybí moc, můžem se propadnou na předposlední či poslední místo v lize a mít tak McDavida či Eichela)!!

radeus (15. ledna 2015 - 9:50:14) Vyměnit Dubnyka za volbu ve třetím kole draftu?!!!! Tak tady se někdo asi zbláznil :( Katastrofální Smith bude teda jednička? Dvojka bude??? McKenna ?? No tak to bude závěr špatný sezóny... doufám že se mýlim a bude to změna k lepšímu.

Pepa (24. prosince 2014 - 23:16:00) Maloney a Tippett mají v NHL respekt. Tady si myslím, že se židle pod nima nekymácí. Hráčský materiál je prostě takový jaký je, Tippett se může stavět na hlavu. Finance nejsou, tak se hraje s tím, co je. Takže se musí šáhnout do kádru - vyměnit Yandlea za forvarda. OEL + YANDLE, to si myslím, je zbytečný ofenzivní luxus v obraně. Stačí OEL, zbytek budou defenzivní zadáci. Tedy takové typy beků, který se bude hodit do Tippettova defenzivního systému. YANDS dělá hromadu chyb!!! Riskuje a pak sou z toho brejky soupeře. Bohužel, při jeho aktuálním věku, je ideální čas se ho zbavit a něco za něj vytežit.

Kuba (21. prosince 2014 - 19:32:30) Rozhodně bych se zbavil Gagnera. Bude vyplacený ze smlouvy stejně jako Ribeiro. Ale přiznávám, že nemám nastudované smlouvy. Odchod Vermetteho bude hodně citelný. Byl jsem proti trejdu Yandleho, ale opravdu potřebujeme posílit útok. Máme tam spoustu hráčů do čtvrté lajny. Den defenzivní styl fungoval první tři sezóny pod Tippetem. Ale další kouzla ala Bryzgalov nebo Smith nepřišla. Ty přesuny z AHL do NHL a zpátky mi přijdou úsměvné. Ti hráči většinou nemají na to klub spasit. Jinak - Doan a Erat by mohli zůstat. Jejich výkonost je konstantní. Ach jo, už bych chtěl vidět Kojoty zase nahoře v tabulce :)

Zdeno (21. prosince 2014 - 11:31:47) Opět prohra, včera s LA Kings...viděl jsem jen poslední třetinu, připadlo mi, že to mužstvo hraje to, na co má, víc asi od nich čekat nelze...toje bída. Nulový útok,v podstatě nevystřelili na bránu. Silně defenzivní pojetí hokeje. Vzhledem k výslekové bídě a postavení v tabulce tady už musí přijít opravdu nějaká změna. Maloney je prý "povzbuzen posledními výkony",ale asi šéfuje jinému týmu....porazit v poslední době jen ještě slabší Edmontonje opravdu málo...Tippet ven!

Pepa (20. prosince 2014 - 9:43:44) Dubnyk jednička byt nemůže, takový luxus si Arizona nemůže dovolit. Oba se budou střídat. Do Smithe se investovalo tolik, že ho nemohou prostě s takovou smlouvou nechat sedět. Budou ho nasazovat a čekat, dokud neprocitne. O výměně tu nemůže být ani řeč, nikdo by ho ani s těmi výkony a super kontraktem nechtěl. Trenér gólmanů Burke má před sebou hodně práce, aby ho dokázal probudí. Snad se mu to povede. Jestli už ne letos, tak do začátku sezony nové! Ohledně konce Vrbyho v Arizoně bylo napsáno něco zde: http://www.coyotes.cz/article/131

Zdeno (19. prosince 2014 - 19:58:38) Souhlas, Dubnyk na více zápasů jako jednička, střídání gólmanů je divočina...kluci musí cítit, že mají pevně krytí záda.

radeus (17. prosince 2014 - 10:15:35) Doufám že Dubnyk bude nová jednička, Smithy letos bída :/

radeus (15. prosince 2014 - 19:02:25) -Langhammer chytá ve WHL za Medical Hat Tigers a vedení AZ je s jeho výkony Spojené, a podle některých expertů ma VĚTŠÍ potenciál než Visentin. -Maloney nedal Vrbatovi "NO-TRADE" klauzuli z důvodu nedělání výjimek mezi hráči. -Myslím si že výměna Doana by neprospěla jak týmu tak marketingu i ve čtyřiceti letech patří k top hráčům týmu.(osobní názor) -A impuls by měl přijít,podle mne by mohli být vyměněni Erat, Korpikoski, Moss. To by nemuseli být velké ztráty.(osobní názor)

Zdeno (7. prosince 2014 - 16:02:03) Začít se musí u brankářů. Dubnik vypadal nadějně v minulých zápasech, ale proti Bruins bída. I Smitty má výkyvy. Co Langhammer? Chytá vůbec někde? V útoku neměl odcházet Vrbič, Prý chtěl doložku o nevýměně, ale Maloney mu to nedal ? Hanzal je i přes hattrick s Vancouverem bez něho poloviční. Doan je ikona, ale těžko bude v téměř 40 letech zachraňovat mužstvo. Je ale jeho kapitánství pro team aktuálně přínosem? Každopádně musí přijít nějaky impuls, i když na play off to letos zase nebude.

Kuba (7. prosince 2014 - 10:56:52) Gagner zklamání, příchod top centra se prostě Maloneymu a Tippetovi zase nepodařil. Chce to prostě přeskládat útok. Máme tam hodně dříčů, ale málo tahounů. Za Yandleho můžeme dostat skvělého útočníka. Otázka je, jak moc nám bude chybět vzadu. Takového hráče se zbavuje těžko.

Pepa (6. prosince 2014 - 23:28:56) Maloney ten kádr snad teďkonc rozpráší. Tohle nemá cenu udržovat, když to jde o desíti k pěti. Raději razantní krok, než se jen tak ploužit a vyhlížet konec sezony. Mám takový pocit, že Keith Yandle už by měl být vyměněn za nějakého fakt supr útočníka.

gurfe (30. listopadu 2014 - 11:40:34) Myslím, že v řiti je celá sezona :(

Pepa (4. října 2014 - 14:31:22) No a Max Domi je v řiti. To snad není pravda, zase to podělal :o)

Gurfe (5. července 2014 - 17:43:13) Gaganer? Tak na toho se těším! Ještě křidélko prosím a budu spokojený :)

Pepa (2. července 2014 - 19:42:18) Vrbič pude pryč... Maloney asi usoudil, že stárne.... a taky bude věřit, že nájezdy bude rozhodovat někdo jiný... ale kdo? :o/

Gurfe (29. června 2014 - 17:44:51) Jak to vypadá s Vrbatou?

Kuba (29. června 2014 - 14:02:07) Taky mě to překvapilo. No, léto bude zajímavé :)

Pepa (28. června 2014 - 14:36:24) Co říkáte na to vykoupení Mikea Ribeira? Celkem sila. Předpokládal jsem, že aspoň na ten jeden rok šanci ještě dostane.... :-O

Pepa (9. května 2014 - 9:15:16) No, doufám, že se aspoň "Kojoti" ukážou na mistrovství světa. Když tu klubovou sezónu tak zpackali. Paradoxem je, že kromě Boedkera sem čekal, že na MS pojedou uplně jiní "Kojoti". Třeba Korpi, Vrbič, Hanzy... :) No co už, su zvědavej na Riedera, jak se bude prezentovat. A taky na Mieleho. Končí mu smlouva, bude se rozhodovat o jeho budoucnosti.

Kuba (13. dubna 2014 - 22:38:30) Musím se přiznat, že poslední týdny šlo dění kolem Yotes mimo mě, ale občas jsem koukl na sestřih a samozřejmě jsem sledoval tabulku a výsledky. Přišlo mi, že druhá polovina sezóny byla jako z hororu. Přitom to letos vypadalo tak nadějně. No a úplný závěr, jak píšete, katastrofa. Těžko se posuzuje, jak máme kvalitní útok, když Tippett prosazuje defenzivní hokej. Ale je pravda, že ofenzíva byla hlavně v závěru opravdová hrůza. Teď proběhne určitě čistka a v obraně by mi nechyběl Morris. V obraně máme hodně kvalitních a talentovaných mladíků. Morris už navíc párkrát seděl na tribuně, i když byl zdravý. Šanci by měli dostat Summers, Gormley a Murphy, Stone je snad tutovka :) No a pak tu máme OELa, Yandleho, a Michálka. Yandle je pro mě srdcovka, ale možná máte pravdu, chce to posílit útok a nevíc stárne. Je to skvělý ofenzivní bek, ale pokud bychom za něj mohli dostat dobrého útočníka, proč to nezkusit :) A potenciál zastoupit ho mají výše zmínění mladíci. V útoku to bude větší dřina. Od Erata jsem čekal víc, ale svezl se na vlně naší impotence. Tomu věřím. Stejně tak si neumím představit odchod Vrbaty nebo Hanzala. Vrbata je pořád tahoun ofenzívy. Ribeiro by ještě neměl odcházet, měl by dostat ještě minimálně jednu sezónu. Boedker a Doan jsou snad jasní. Nad zbytkem asi visí otazník. V útoku nevidím takovou perspektivu, pár nadějí tam je, ale nedostávají tolik šancí, nebo se mi to jen zdá.

Laici (13. dubna 2014 - 9:13:01) Nemyslel som, že výkon Phoenixu bol taký zlý, myslel som si, že nasadenie, bojovnosť a "chcenie" boli také zlé :) Ale k tomu dodávam, že po nezaplatenej výplate, lebo aj na slovensku v kluboch, kde to funguje dobre, sa dá vidieť aj pekný hokej :)

Pepa (13. dubna 2014 - 0:51:14) Laici, jestli nazýváš výkony Phoenixu jako typický slovenský extraligový klub.... tak to už fakt horší byt nemože.

<< < 16 17 18 19 20 21 >

Copyright © 2013-2020 www.coyotes.cz | RSS | kontakt | mapa stránek

Všechna práva vyhrazena. Při přebírání nebo kopírování textů prosím uvádějte zdroj www.coyotes.cz.